Živé vzpomínky

22. května 2016 v 22:49 | Archea Majuar
Živé vzpomínky

Fandom: SPN

Pairing: Dean Winchester/Sam Winchester

Warning: +18, incest

Disclaimer: Vše v této povídce je čistá fikce! Nechci tímto pokusem nikomu ublížit ani ničit pověst. Dílo nebylo sepsáno za účelem zisku.

A/N: Taková, ne úplně plánovaná povídka... vyplodila jsem ji ihned po zkouknutí prvního dílu Supernatural, protože jsem jaksi musela, nešlo odolat. Třeba se bude líbit, třeba ne. Enjoy! :)

Jen pár dní se udržel na uzdě, pak už to šlo z kopce. Měl ho zpátky, s sebou, na lovu. Znovu tvořili team. A Dean na něm mohl nechat oči více než kdy dřív. Všiml si, že Sam na jeho narážky nereaguje, dotek přijímá bratrsky, prozatím nedal najevo, že by přemýšlel nad tím, co bylo.

A co si Dean zoufale přál, aby bylo i teď. No, a jelikož v určitých ohledech neměl zábrany…

Prostě se vykašlal na nějaké předstírání, že ho absolutně nezajímá, jak dobře Sam vypadá, když chodí po jejich pokoji jen v riflích, s hrudníkem ještě se lesknoucím vlhkostí po prodělané koupeli. Zíral. Ležel na posteli, podpíral se lokty, nohy ležérně překřížené v kotnících a zíral, div, že neslintal.

"Co je?" podíval se na něj úkosem mladší muž, rukou si prohrábnul vlasy, načež složil ruce v bok.

"Nic," protáhl Dean, přestože mu i dle Samova pozvednutého obočí bylo zcela jasné, že nepříliš věrohodně, ovšem to ani nebyl jeho záměr. Chtěl, aby Sam věděl, na co myslí. "Jen vzpomínky," pokrčil rameny takřka nevinně.

"Nepovídej," slyšel v Samově hlase sarkasmus. Dál jej pohledem sledoval, jak se posadil na vedlejší postel, vytahuje z kufru čisté triko. "A čeho se týkaly ty vzpomínky?"

Dean se ani nesnažil potlačit vítězoslavný úšklebek, když mu Sam takhle krásně nahrál na smeč, jedním, elegantním pohybem se posadil přesně naproti svému bratrovi. Všiml si, jak ten zůstal svírat triko v rukou, očima se mu prohnalo něco, co jen poslalo příjemné vibrace po Deanově páteři směrem dolů. V jeho výrazu se mísilo pochopení se sebezapřením, možná obavami a… studem? Možná.

Ostražitě hleděl na Deana, jenž se postavil a shlížel na něj, doufaje, že vypadá neodolatelně. Vzápětí mu ale došlo, že takhle svého cíle nedosáhne, Sam na jeho šarm nikdy nezabíral, měl však jiné slabosti, kterých starší z bratrů využil.
Posadil se vedle něj. Blízko, hodně blízko, rameny a stehny se dotýkali, vnímal, jak je Sam z jeho přítomnost napjatý.

"Už víš, jaké vzpomínky to byly?" zeptal se tiše Dean, rty jen pár centimetrů od Samova ouška.

Sam si nemohl pomoct, ten horký dech, jak se na něj Dean ze strany tisknul… Ano, přivolávalo to vzpomínky, po kůži mu přeběhla vlna horka následována vlnou studu.

"To nebylo správné, Deane, já…"

Ale ani pevným hlasem řečený nesouhlas Deana neodradil, věděl přesně, co na jeho mladšího brášku platí, přestal mu tedy dýchat na ucho a přesunul svou pozornost na odhalený krk. Jen co se jej však dotkl rty, Sam od něj odskočil dál na postel.

"Deane!" zazněl skoro hystericky. "Zbláznil ses?"

"Tehdy jsi mě za blázna nepovažoval," oponoval Dean, koukaje na něj se zaujetím, očima bloudil po nahém hrudníku a nutno říct, že ten pohled jej vážně nenechával chladným.

"Byl mi sotva osmnáct, pili jsme a…"

"Poprvé jsme pili, ale pak už jsme byli vždycky střízliví a," odmlčel se Dean, očima se vraceje zpět k těm Samovým, obočí pozvednuté ve výzvě, "pokud si dobře pamatuju, tak jsi to byl ty, kdo si přicházel stále pro víc."

Samovo zřetelné polknutí Deana jen utvrdilo v tom, že druhý muž svádí vnitřní boj, že vůbec není proti tak moc, jak by sám asi chtěl. Možná by stačilo trochu zatlačit… Dean opustil své místo a vydal se doprostřed postele, odkud na něj Sam skoro vyděšeně zíral, ale neposunul se ani o milimetr, když se nad ním jeho starší bratr sklonil.

Nebyl schopen se ani pohnout, měl strach… to, co dělali přeci nebylo správné, měl vztek na sebe, že neumí dostatečně vzdorovat, že…

Pokojem se rozlehlo hlasité zasténání, když Dean využil svou výhodu a přejel zuby po Samově krku, jelikož stoprocentně věděl, co dokáže Sama dostat do varu. Se samolibým úsměškem znovu polaskal jemnou kůži zuby, načež tvořil cestu od ouška až ke klíční kosti, sestávající se z drobných otisků a slin, zanechané mrštným jazykem.

Sam se chvěl, proklínal Deana, že jej tak dobře zná, proklínal své tělo, jak nadrženě reaguje, jak mu žene veškerou krev do klína…

"Přestaň, Deane," byl znechucen tím, jak zlomeně jeho hlas zněl, stačilo pár doteků a už se nedokázal ovládat. V posledním náznaku odporu pozvedl ruce a chytil Deana za ramena, starší muž se nechal odtáhnout od té lákavé pokožky a zahleděl se do hnědých očí svého bratra, kterého tak strašně chtěl.

Chyběl mu, a když jej tady měl… před sebou… a on mu bránil, aby se jej dotknul v takovém směru, v jakém by nikdy neměl… tehdy mu chyběl ještě víc.

Sam zhluboka dýchal, ten pohled plný emocí, jaký mu Dean věnoval… nemohl jej vydržet, nechtěl, aby mu bušilo srdce tak splašeně, když se na něj dívá jeho bratr, ale…

"Sakra," procedil mezi zuby, když se mu o stehno otřel něco v Deanových kalhotách, něco tvrdého, něco... tělem se mu prohnalo vzrušení, na moment ztratil koncentraci a Dean už měl zase navrch, rty tentokrát přitisknul na ty jeho a ruce se vydaly na průzkum těla, jež mu bylo tak dlouho upíráno.

Sam v sobě nenašel žádnou touhu se bránit, když mu hlavou prolétly příjemné vzpomínky na jejich společné chvíle, jež jen ten jemný, takřka něžný polibek oživil… najednou měl chuť všechno pocítit znovu, stud byl odsunut do pozadí, když se Sam hladově zapojil do souboje jejich jazyků, Dean ten Samův ochotně vpustil do svých úst, zatímco dlaněmi mapoval dokonalý hrudník, doteky polštářků prstů, zhrublé občasnou manuální prací, Sam ocenil tlumeným stenem, jenž Dean jen povzbudil v činnosti.

Mladší muž neměl tušení, kdy se octl na zádech, kdy se nad ním Dean rozkročil a kdy… Tentokrát slyšel zasténat i Deana, jakmile se otřel slabinami o ty jeho, Sam cítil, jak je proti němu Dean tvrdý, sám na tom byl úplně stejně, boky mu vystřelily vzhůru, potřeboval dotek, tření, cokoliv, protože Deanovy polibky, stále tak dokonalé a žhavé jako dřív, jej zbavovaly veškeré sebekontroly.

Dean se od něj vzdálil jen tak, aby mu viděl do očí, když se v posteli třeli jeden o druhého jako nadržení teenageři, Samův výraz byl pro něj neodolatelný, spodní ret stisknutý v zubech, oči přivřené… nemohl… chtěl… původně chtěl, aby tohle zašlo dál, ale jen ten Samův pohled hnědých očí, plných slasti, jak jej zoufale držel za ramena, jak jej vzrušení stravovalo, jak už se absolutně nedokázal bránit…

Sám se třásl, vědomí, že mu Sam podlehl, jej pohlcovalo, obrysy erekce, otírající se o tu jeho, dýchal nahlas jako by běžel maraton, ale Sam… Sam byl jeho prioritou, přiměl se ovládnout a vsunul dlaň mezi jejich těla, přes kalhoty sevřel tvrdou délku a byl snad až překvapen, že více dělat nemusel, Sam okamžitě otevřel oči dokořán a s pohledem upřeným k Deanovi se mírně prohnul v zádech a třásl se, tak strašně se třásl, když mu z úst uniklo jméno jeho bratra.

Dean se ještě chvíli dotýkal klínu mladšího muže a pak se jen díval na jeho tvář, poslouchal postupně se uklidňující dech a cítil, jak mu každým nervem prostopuje štěstí, ačkoliv si v duchu nadával, že i sám sobě zní strašně pateticky, podobné myšlenky se však znovu vypařily ve chvíli, kdy i jeho vzrušení bylo polaskáno mužskou rukou… Samovou rukou…

Slyšel se zasténat tak hlasitě, že kdyby jej to zajímalo, tak by se za sebe styděl, ale se Samovou dlaní na svém rozkroku, s touhou po uvolnění, která jej ničila… S vědomím, že Sam se rozhodl, že se jej dotkne, ztuhl a s trhaným nádechem se udělal… v kalhotách… jako nadržený školák…

Když se trochu dal dohromady a svalil se vedle Sama na záda, přišlo mu to dokonce vtipné.

"A já jsem si bláhově myslel, že jsme oba už dospěli," pronesl do ticha pobaveně.

"Ty nedospěješ nikdy," odfrkl si Sam, načež se Dean na chvíli obával, jestli nebude naštvaný, ale… v hnědých očích byl mír a na upřímný úsměv staršího muže reagoval pozvednutím koutku úst.

S úlevou se pak Dean zadíval znovu na strop, cítil se skvěle. Jo, měl svého bratra zpátky. Se vším všudy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 charlie charlie | 22. května 2016 v 23:36 | Reagovat

yay incest! :D a taky yay sub!dean, však víš :D

2 charlie charlie | 22. května 2016 v 23:37 | Reagovat

(já i když ti to všechno řikám tak nechci aby ty komentáře zely prázdnotou tak to tady zopakuju :D)

3 Anet Anet | 26. května 2016 v 18:31 | Reagovat

Jeeej :D . Supernatural je můj oblibeny seriál a musím říct, že jakmile sem viděla záhlaví, tak sem všechno hodila za hlavu a začala hned číst. Velice dobrá povídka. Těšim se na další, nejlépe na nějakou slaďárnu :-D

4 Kiera Kiera | 17. listopadu 2016 v 18:17 | Reagovat

Pokráčko! Pokráčko! :-D Jak já tenhle fandom miluju :3

5 Karin Karin | 9. května 2017 v 11:57 | Reagovat

Bratr ne bratr láska je láska. [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama