Všechny cesty vedou do pekla

10. dubna 2016 v 20:00 | Archea Majuar
Všechny cesty vedou do pekla

Fandom: RPS

Pairing: Ondřej Sokol/Igor Chmela

Warning: +18, víc jak 2 500 slov Daddy Kinku

Disclaimer: Vše v této povídce je čistá fikce! Nechci tímto pokusem nikomu ublížit ani ničit pověst. Dílo nebylo sepsáno za účelem zisku.

A/N: Dávka pondělího Sokol/Chmela porn je tady :) Jednou jsem náhodou (opravdu, já to nemám potřebu vyhledávat, až takový šťoural nejsem) narazila na rozhovor s Igorem, určitá část mě zaujala více než ostatní (jo, je to neuvěřitelné, že?) a rozhodla jsem se ji naprosto prasácky využít pro povídku. No, a tady máte výsledek. Respektive první část výsledku, ve středu přibude pokračování pro ty, kterým tahle úchylárna nebude stačit. Mám vás ráda. Enjoy!

Za komentář děkuji Anemovi :)


Update k 26.1.17: Až zpětně si uvědomuju, jak strašně filthy tahle fikce je. Styděla bych se, ale tak nějak... už je to asi zbytečné :D7:54 Hraješ?

7:57 Ne, stavíš se?

7:59 Za dvacet minut.

Ani ne za půl hodiny už postával přede dveřmi do bytu svého přítele, který mu vzápětí otevřel a pustil jej dovnitř. Igor jen letmým pohledem zjistil, že Ondra přišel nejspíše teprve před chvíli, protože měl na sobě pořád rifle a právě si svlékal mikinu.

"Dneska jsem dával rozhovor," pronesl Igor směrem k věšáku, na něž umístil kabát. "a zjistil jsem i něco o sobě."
"Co to bylo?" hleděl na něj Ondra zvesela, těžko říct, zda tušil, na co Igor naráží nebo měl prostě jen dobrou náladu.
"Že se dám popsat jako pedofilní farář s temnou stránkou," odložil i batoh a nerozhodně zůstal stát ve dveřích do obývacího pokoje, z něhož se na něj Ondra culil.

Vlastně ho to ani nežralo, vzhledem k tomu, co společně na jevišti předváděli, tak se tomu nedivil, ale… byl docela zvědavý, jestli to Ondra myslel vážně či ho chtěl prostě jen pozlobit. Ony totiž v úvahu připadaly obě varianty, hlavně v Ondrově případě. Druhý muž se narovnal, ruce si dal v bok a Igor v jeho očích spatřil zablesknutí, úsměv se změnil ve vyzývavý.

"Oni tomu věřit nemusí, ale já tě znám," ušklíbl se a přejel svého o ¾ roku staršího přítele pohledem, kterému se pod jeho hladovýma očima rozlilo horko po celém těle. Tohle s ním nikdo jiný udělat neuměl… Rád by nechal svou pozornost, aby byla odvedena tímto zvratem situace, ale nutnost zjistit, kde Ondra ten nápad sebral, se nevytratila.

"Tím chceš říct, že…"

"O tvé chlípnosti tě přesvědčovat nemusím, ale vždycky jsem měl pocit, že bys klidně šel ještě dál… Zabrnkat na tu temnější strunu," usadil se na Ondrově tváři predátorský úsměv a jeho oči potemněly, Igor se nedobrovolně zachvěl, když tu změnu uviděl. Byl zmatený a snad i vyděšený tím, kam Ondra svůj tok myšlenek směřoval.

Ten se k němu pomalu, rozvážně blížil, Igor necouval, ale na jakýsi chabý odpor se přeci jen vzmohl.

"Ondřeji," oslovil svého přítele varovně, jestli… jestli mu navrhoval, že ten pedofilní… a farář… Polknul a panika jím projela jako blesk, ovšem ruku v ruce s tím šlo i vzrušení, nedbající na nepřijatelnost a nevhodnost naznačovaného…

Ondra shledával reakci staršího muže nepřekvapivou, proto jej nikterak neodradila. Chápal ten strach, jaký se hnědýma očima mihnul, naprosto jej chápal, ale… nemohl odolat tomu, aby viděl Igora v takové pozici, jejíž představa mu způsobovala instantní odezvu ve slabinách. Už teď, když na to jen letmo pomyslel, se mu krev hrnula do třísel. Doufal, že se mu podaří Igiho přesvědčit, zlomit jeho váhavost.

Igor tušil, že pouhé oslovení jeho přítele nezastaví, ale neudělal nic, aby ho zarazil, aby k němu nedošel… přeci jen jedna změna nastala, a to v modrých očích, jež změkly, Igorovo srdce nasadilo zběsilý tlukot, nemohl se z nějakého důvodu ani pohnout, když se k němu Ondra naklonil, horký dech mu ovanul ouško.

"Jsi obeznámen s anglickým slovem Daddy?" pronesl tiše, a tak smyslně, že se Igor znovu zachvěl pod intenzitou vzrušení, jež jej zasáhlo a směřovalo mu přímo do rozkroku, jeho penis absolutně nezajímaly morální zábrany, které stále držely Igora zpátky, snažil si namluvit, že tohle přeci není správné, přeci se mu nemůže líbit, když mu bude Ondra říkat… "Tak jsi, Igi?"

Se zadrženým dechem přikývnul, uvědomoval si svou přetrvávající neschopnost se hýbat, hlavně ve chvíli, kdy se k němu Ondra přitisknul celým tělem, jenže… jenže v tu chvíli už nikam uhýbat ani nechtěl, z úst mu uniknul přidušený sten, když proti svým tvrdnoucím slabinám ucítil ty Ondrovy, definitivně vzrušené, dokazující, jak moc velký zájem na situaci jeho přítel má.

Ondra jej objal kolem pasu a lepil se k němu, díky tomu, že měl ústa stále u Igorova ucha, byl v ideální pozici, aby se o jeho tvář mohl Igor otřít, pak zabořit tvář do hnědých vlasů. Mladšího muže zasáhlo, jak odevzdaně to gesto působilo, přitáhl si ho do regulérního objetí, neubránil se pohybu proti druhému klínu, který rozhodně nebyl zcela pasivní. Igor mu vyšel vstříc, spokojeně vydechl a… nechal se zlomit.

"Improvizuješ nebo jsi už něco vymyslel?" zamumlal do čerstvým vzduchem vonících vlasů, i díky přítomnosti Ondrova vzrušení vnímal, jak rychle sám tvrdne, a jak se začíná na to, co má přijít, i těšit, přesto jej Ondřejova odpověď zaskočila…

"Já už si své domácí úkoly udělal," řekl a odstoupil od něj, v očích… Igor zavřel ty své a snažil se dát dohromady, když je ale znovu otevřel, měl pocit, že se řítí střemhlav do pekel. Modré oči na něj hleděly s hranou nevinností, Ondra nasadil všechno své herecké umění, aby se tvářil opravdu jako…

"Ježiši kriste…" uniklo mu při pohledu na Ondru, který se na něj naprosto bezelstně usmíval a postával před ním, čekaje… čekaje… Polknutí, upokojení nervů a překonání pocitu viny. "Hodný chlapec."

Vážně netušil, jak měl zareagovat, když se jeho přítel plaše usmál a viditelně po řečené pochvale pookřál. Ruce natáhnul a sepnul v oblasti rozkroku, on vážně vypadal tak nevinně…

Erekce Igorovi napínala kalhoty téměř k prasknutí.

"Slib mi, že se nebudeš zlobit," udělal Ondra psí oči.

"Slibuju," přikývnul Igor a díval se, jak mladší muž mizí v ložnici. Váhavě jej následoval. "Co se děje? Ublížil ti někdo?"
Ondra na svého přítele chvíli hleděl, žasnul nad tím, jak rychle se Igor vlomil do role, jak rychle přistoupil na jeho hru, jak je jeho erekce v riflích očividná…

"To ne, já jen… jen…"

Igor jej pozorně sledoval, snažil se pochopit, co by mu chtěl říci, přelétl ho pohledem a zastavil se v místě, jež Ondra nešikovně skrýval za sepnutými dlaněmi. Vrátil se očima zpět k těm modrým a po těle mu přejela horká vlna, když uviděl jeho výraz, spodní ret v nervozitě stisknut zuby, zrak sklopený k zemi, i tváře snad měl zrůžovělé.

Nechal se tím výjevem zcela pohltit. Už neměl co ztratit.

Ondra pomalu pozvedl oči, když se k němu Igor přiblížil, ucuknul, jakmile se pokoušel vzít jeho ruce do svých.

"Buď hodný kluk," zachvěl se ve chvíli, kdy mu Igor skoro zapředl do ucha, podíval se na něj a dech se mu zadrhnul v hrdle. Hnědé oči doslova žhnuly, bylo mu úplně jasné, že jeho přítel je ponořený do hry a vzrušený na maximum, ani nevěděl, jestli se mu kolena podlomila v rámci role nebo jen díky myšlence, že Igora tahle situace vážně rajcuje. I dlaně povolil, paže mu nyní visely podél boků, jeho tvrdý rozkrok Igorovi zcela na odiv…

"Ale za tohle se přeci vůbec nemusíš stydět, Ondrášku…" nepoznával Igor sám sebe, když s takovými slovy na rtech promnul látku modrých riflí, pevná erekce skrytá v ní mu způsobila sucho v ústech, musel znovu polknout. "Na copak jsi myslel, že se ti to přihodilo?"

"Těšil…" zadrhl se Ondra, jelikož Igorova dlaň se na jeho penisu stále pohybovala, dráždila ho… "Těšil jsem se, až přijdeš domů, až ti budu moct říct, že mám hotové domácí úkoly, a ty mě pochválíš, daddy."

"Můj hodný chlapec myslel na svého tatínka?"

Ondra si ani neuvědomil, odkdy jej Igor druhou rukou drží kolem pasu, ale byl mu za to vděčný, protože už ztrácel pojem o tom, kdo že koho měl v téhle hře víc trápit. Přikývnul a rozhodl se odhalit své nitro kompletně:

"Myslel jsem na to, jak se mnou budeš spokojený a pohladíš mě, obejmeš, dotkneš… A pak mi bylo najednou hrozné horko a…"

Slova najednou nenacházel, knoflík od riflí povolil, stejně tak zip, Igorova dlaň ale setrvávala vně.

"Až se tě dotknu?" pohladil Ondru po zádech, rty přiložil k jeho tváři, pomalu jimi přejel až k oušku, druhou dlaň umístil na podbřišek. "Třeba takhle?" zeptal se šepotem a vklouzl nejen pod rifle, ale rovnou i pod gumu spodního prádla a uchopil úd svého přítele, jenž vydal nesmírně rozkošné, měkké zasténání.

"Ano," vydechl Ondra a boky mu samovolně vystřelily vpřed ve snaze získat lepší tření, takhle… takhle si to nepředstavoval, Igor jej svými slovy a činy úplně pohltil, vždyť až teď se ho pořádně dotknul a on už se mu třásl v náručí touhou. V návalu slasti pevně sevřel Igorovo rameno, držel si jej co nejblíže u sebe jako oporu.

Igor přestal Ondrovi funět do ucha a narovnal se, srdce mu bušilo jako splašené a byl tvrdý k zbláznění jen z toho, jak Ondra na jeho řeči reagoval. Sledoval jeho zamžené oči, pootevřené rty, hladil jej po celé délce a sám si kousal ret pro získání sebekontroly ve chvíli, kdy mu na prsty vyteklo z Ondry tolik preejakulátu, že se jeho práce náhle změnila v neskutečně vlhkou.

"Chtěl bys svého daddyho potěšit ještě víc?" slyšel se říct a zachvěl se, když mu Ondra znovu přirazil do dlaně a místo odpovědi jen souhlasně zasténal, načež seznal, že Igor od něj odstoupil. Zmateně se podíval jeho směrem, Igor si svlékal kalhoty i triko, a tak využil čas, aby učinil totéž. Vlezl si na postel, kam jej Igor následoval, stále v roli na něj koukal snad zcela nevinně a bezelstně. A že to hraje dobře mu jen potvrdil pohled do Igorova rozkroku, kde se tenká látka napínala na jeho penisu.

Pohlédl mu pak do očí, jakmile ve vlasech ucítil dlaň, do jež doteku se položil a spokojeně přivřel víčka.

"Dotkni se mě."

Ondra na svého přítele jen zíral a i když myslel, že už to víc nejde, tak se mu do slabin nalila další krev. Igor si lehl na záda a hleděl na něj pohledem plným obdivu, touhy a… a čímsi, co jeho nitro uklidňovalo a podporovalo ho v tom, co měl udělat… Něčeho, co ani neměl odvahu pojmenovat. Přisunul se k němu po kolenou o pár centimetrů blíž a nejistě položil dlaň na Igorův klín.

Jeho majitel vzhlížel k druhému muži, fascinovaně pozoroval ten vnitřní boj, jaký se v něm odehrával, obavy z neznámého versus chtíč…

"Hodný kluk," pohnul prsty v hnědých vlasech a mohl se ztratit v těch ocelově šedých očí, jež se na něj dívaly, zatímco Ondra laskal jeho úd přes spodní prádlo, jeho pohyby byly hraně nezkušené, což mu vůbec nevadilo, právě naopak to bylo svým způsobem nádherné, zvrácené… Roztáhl nohy a nechal Ondru, aby jej dál hladil, když mu už po několikáté a určitě jen náhodou přejel po žaludu, neubránil se zasténání. "Moc hodný kluk…"

"Doufal jsem, že mi jednou dovolíš, abych tě mohl potěšit...."

Tentokrát vydal Igor něco mezi stenem a zvukem nadrženého zvířete, načež pevně chytl Ondru za vlasy a přitáhl si ho nad sebe.

"Vážně?" vydechl mu do tváře hlasem, jaký Ondru rozechvěl až do morku kostí. Signalizoval, že Igor není daleko od toho, aby ho chytl za boky a vyšukal mu mozek z hlavy.

"Ano, daddy," usmál se na něj, byť maska nevinnosti už vzala za své, byl příliš natěšený na to, až Igor ztratí kontrolu, a věděl, že mu to Igor bez problémů přečte v tváři. "Kolikrát jsem ležel v posteli a myslel na to, až tě potěším, a bylo mi hrozné horko, nevěděl jsem, co dělat, a tak jsem se jen otočil na břicho a třel se o postel, až bylo všude strašně horko a vlhko…"

Igor jen vstřebával ta slova, jež směřovala přímo do jeho penisu, otíral se o Ondrovu dlaň, přestože věděl, že mu to ani náhodou stačit nebude, celé tělo mu hořelo touhou po tom… chlapovi… nebo chlapci… sakra, už vůbec nevěděl, co si myslet, vnímal jen, že Ondrovy rty, z nichž vychází ty hříšné věty, jsou strašně blízko.

Ondrovi se tajil dech nad tím, jak temně se na něj Igor díval, chvěl se a zadek se mu stahoval, jak moc ho už chtěl mít v sobě… Věděl, že tenhle Igorův výraz se mu vryje do paměti s poznámkou, že ho do takového stavu dostal sám jejich zvrácenou hrou.

"Představoval jsem si," pokračoval Ondra a Igor tiše zakňučel nad tím, jak jeho příteli hlas přeskakoval, "jaké by to bylo, kdybys roztáhnul můj úzký zadek a naplnil mě tak, že bych tě cítil v sobě ještě celý týden, cítil bych celý týden, že sis mě vzal a že jsem jenom tvůj…"

Jen záblesk, spatřil jen ten záblesk šílenství v hnědých očích a už ležel na břiše, trenky dole, polštář pod sebou a půlky vystrčené do prostoru. Věděl, že i když vybičoval Igorovo vzrušení na nejvyšší možnou míru, tak by ho nezranil, přesto překvapeně vyjeknul, když do něj začal pronikat prst, hned vzápětí druhý, třetí už byl pokryt lubrikantem, který Igor duchapřítomně vyhrabal někde mezi polštáři. Ondra vycházel jeho ruce vstříc, už to nutně potřeboval, potřeboval Igorova ptáka v sobě.

"Daddy, prosím," zasténal nahlas, částečně udiven tím, že se stále držel v roli, přestože chtěl z plných plic sténat Igorovo jméno. "vezmi si mě, daddy..."

Slyšel, jak za ním Igor zavrčel a pak do něj na jeden příraz pronikl, vyrazil mu dech z hrudníku a přinutil jej se slastně prohnout. Igorovi v hlavě stále zněla Ondrova slova, roztáhnout, naplnit, tvůj, prosím…

"Můj hodnej chlapec," zachrčel, zanořen až po kořen v tom dokonalém těle, jež si jen říkalo o pořádné ošukání, na moment si opřel čelo o Ondrovo rameno, aby ho vzápětí kousnul, sten, který Ondra vydal, jej přinutil k pohybu. Nedržel se zpět, nechal chtíč, aby jej zcela ovládl, přirážel do Ondry rychle a tvrdě, utápěl se v jeho prosbách, nadávkách, stenech…

Jeho přítel mu vycházel vstříc, chtěl, aby jej ojížděl co nejtvrději, naplňoval ho… svíral ho v sobě, v tom těsném otvoru a sám se třel o polštář pod sebou, v dlaních křečovitě svíral prostěradlo a nastavoval Igorovi zadek, aby ho mohl pořádně mrdat.

"Můj…," doléhal mu k uším vzrušený šepot. "Jen můj hodnej kluk, který hezky svému daddymu podrží… jsi tak nádherný, jak sténáš, když máš mého ptáka tak hluboko v sobě, že už nikdy nebudeš chtít jiného…? Žádného jiného, který by tě tak protáhnul…"

"Žádného jiného, daddy, žádného," zakňučel a sám se narazil na penis v sobě co nejvíce to šlo, chvěl se, třásl, bylo mu horko, sotva si všimnul, že Igor změnil jejich polohu, chytil jej pod hrudníkem a zvedl na kolena, sám klečel za ním, Ondrova záda si přitisknul k sobě. Ondra se o něj vyloženě opíral, hlavu zvrátil na rameno za sebou a zuby… na krku ucítil zuby, hluboko v sobě Igora a dlaň… dlaň, která jej uchopila a rychlými pohyby vedla k vrcholu.

"Udělej se, chlapče, na sebe, na celé tělo, ať vidím, jak moc chceš svého daddy v sobě…"

V ten moment Ondra věděl, že nemá šanci, tenhle Igor, zvrácený a zkažený každou buňkou svého těla jej dohnal až na samou hranici příčetnosti, přirážel mu do ruky a znovu do sebe vrážel jeho erekci, na krku cítil jeho rty a zuby, prsty zatínal do jeho stehen, napětí dosahovalo nezvladatelných mezí, ostře se nadechnul, jak jím projela ta nejsilnější vlna slasti a pak…

"Igore!" slyšel se jakoby z dálky křičet zlomeným hlasem, když pocítil tu nádhernou vlnu uvolnění, celé tělo se mu roztřáslo a vzápětí zvláčnělo tak, že se jako pírko nechal znovu položit na břicho, a jako v mlze vnímal, že Igor je stále v něm.

Stačil mu jen ten pohled na Ondrův výraz, jak ho dostal, jak se mu vydal na pospas, jak se mu zcela oddal… jak mocně stříkal a s jakým ryzím chtíčem zařval jeho jméno a úplně zapomněl na jejich hru… jen naposled párkrát přirazil do uvolněného těla, před očima se mu zatmělo, když Ondra i ve svém stavu dokázal stáhnout svaly kolem něj, a sperma z něj vytrysklo způsobem, z jakého se úplně rozklepal… Déle se už na kolenou a loktech neudržel, s poslední kapkou, vytékající do Ondrova otvoru, se z něj vytáhnul a lehnul si vedle něj, automaticky ještě zvedaje paži, aby se k němu mohl jeho přítel přitulit.

"Znám tě už dlouho, ale ty mě nikdy nepřestaneš překvapovat," ucítil polibek na tváři, již vzápětí pootočil, aby se setkal s pohledem šedých očí. "Než jsi mě povalil… takhle ses na mě ještě nikdy nedíval."

Igor mlčel, jen na něj koukal, nejistě, jako by zvažoval, jestli tohle měl vůbec dopustit.

"Nevyděsil jsem tě?" zeptal se nakonec tak tiše, že to i Ondra jen tak tak slyšel, Igorovy oči sledovaly jeho prsty, jak prohrábly Ondrovy zpocené vlasy v gestu tak strašně jemném, něžném.

"Ne," zavrtěl mírně hlavou. "Já si rád hraju s ohněm."

Že odpověděl správně, mu napovědělo cuknutí Igorových rtů.

"To se ti bude jednou hodit."

"Myslíš, až skončíme oba v pekle?" usmál se Ondra a přitisknul se ke svému příteli ještě víc, když i ten mu věnoval úsměv.

"Minimálně jsme na dobré cestě…" zamumlal Igor, načež se odmlčel, až si Ondra myslel, že usnul. Pak ale promluvil znovu s prvky zvědavosti v hlase: "Máš ještě nějaké podobné… představy?"

Ondra se vymotal z jeho objetí a shora se na něj nevěřícně zadíval.

"No, já myslel… že když máš volno, tak se prospíme a…" kroutil se Igor pod jeho pohledem, oči hravě jiskřící a úsměv vyloženě ďábelský.

Ondra pokýval hlavou a sklonil se zpátky k němu, aby ho na ten úsměv políbil, pak se celým tělem složil dolů, nechal se uvěznit v Igorově náruči, smířen s tím, že dveře, které dnes otevřel, se už dost možná zavřít nedají, a že jejich cesta do pekel už je zpečetěna…

Protože on ještě jednu takovou představu vážně měl.
 

129 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Davanity Davanity | Web | 10. dubna 2016 v 20:49 | Reagovat

I NEED MORE!!!! HULK zlobit!! Okay, hulk nejsem alespoň zatím, ale nemám od toho daleko! Tedy v případě, že Hulk byl lehce (možná trochu víc než lehce) zvrhlý úchyl, který toužil po pokračování takhle hot povídky... No nic, kde jsem skončila? A jo.. Fuck... Fuck a ještě jednou Fuck.. Eh vlastně to ani nemusím takhle popisovat, když to Ondra s Igim zvladají za mě. Naprosto jsem tomu propadla, Daddy Kink od tebe je prostě něco neuvěřitelného, sakra hot a skvěle nemravný zážitek :3 Vždycky div neslintám a nestačím zírat a pak konec a ja prostě potřebuju víc :3 Je to jak droga plná dokonalosti :3 <3 doufám, že nás nebudeš dlouho napínat a brzo tu bude další dílko 3:)

2 Bea Bea | Web | 11. dubna 2016 v 12:30 | Reagovat

Hot as hell! A já mám jedinou otázku - dál? Co bude dál? Co bude hernajs dál?!

Hele, těmhle dvěma to prostě spolu sluší a já sakra doufám, že příští díl bude o tom, že si Igor navlíkne kolárek a bude dělat nevinného, nikým nepolíbeného kněze. (Který jen čeká na to, až ho někdo vytáhne z jeho panenské ulity, protože když se mu jeden podívá do očí - jsme si jistí, že Igor není zástupce Pekla na zemi, který svádí nevinné k hříchům? :D Bych mu podepsala úpis klidně i vlastní krví.)

3 Eonah W. Eonah W. | E-mail | Web | 11. dubna 2016 v 21:21 | Reagovat

Hanbím sa. Po prvé kvôli tomu, že nemám ani tušenie, kto sú títo dvaja páni, ale sú zaujímaví.
Po druhé, daddy kink. Áno, vieme, je to obscénne a zvrhlé a neuveriteľne hriešne, ale... Je to presne to, čo milujem. Síce je to prvýkrát, čo niečo také čítam v CZ/SK (predsa len, v angličtine je to iná káva :-P ), ale je to skvelé a neuveriteľne vzrušujúce. <3
(Tak teda naďalej kráčajme po tej vlastnej ceste do pekla, raz sa tam všetci stretneme :D )

4 majuar majuar | Web | 12. dubna 2016 v 16:51 | Reagovat

[3]: Za to se nestyď, kdo z Čechů zná nějaké slovenské herce? Neřeš, stačí asi vědět, že jsou stálými protagonisty české verze Partičky společně s pány Suchánkem a Genzerem :) Moc mě těší, že se ti povídka líbila, i když ty dva neznáš, a že jsem se ti trefila do vkusu :D Daddy Kink je fajn a budu ho mít ráda i za cenu toho, že v tom pekle fakt všichni skončíme :D

5 AnnDark99 AnnDark99 | E-mail | 13. října 2016 v 18:04 | Reagovat

Oh my God, this is SO HOT!!!
Vážně, jedna z nej stories ever!! Love it!!! Pokračuj, pokračuj, pokračuj!!! 😍😍😍❤❤❤

6 Karin Karin | 24. května 2017 v 21:45 | Reagovat

Tak takové hry se mi moc líbí. :-P

7 Abb Abb | 5. srpna 2018 v 20:51 | Reagovat

NEUVERITELNE. Tys vzala vsechno o cem jsem kdy snila a nacpala to do jedne povidky! Ondra, Igi, gay, daddy and son... Nemam slov. Jako to me dostalo totalne. Lepsi nez vsechno porno sveta. Bravo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama