Jak Rex dělal dohazovače III

26. června 2015 v 0:32 | Archea Majuar
Jak Rex dělal dohazovače III

Fandom: Komisař Rex

Pairing: Alex Brandtner/Christian Böck

Warning: +18

Disclaimer: Vše v této povídce je čistá fikce! Nechci tímto pokusem nikomu ublížit ani ničit pověst. Dílo nebylo sepsáno za účelem zisku.

A/N: Nebudu tady bečet, že mě vylili z výšky, prostě jen říkám, že možná bude mé rozpoložení v povídce poznat. Ale psaní porna mi vždycky zvedlo náladu, tak snad ani ne :D Ale upřímně nechápu, jak jsem dneska už schopná natáhnout jeden jediný... akt... na 2100 slov. Kolikrát mám problém napsat povídku aspoň na tisíc, ale v tomhle případě kdéže :D Každopádně Enjoy! :)

Za komentář děkuji Bee, Profesorovi a Monice :))

Pro zvědavce, u psaní jsem poslouchala sový nong od skupinky Kryštof Ty a Já:

Narovnal se, mohutné tělo za ním jej přímo vybízelo, aby se o ně opřel… Odolávat nemusel, Alex poodstoupil a Christian tak neměl jinou možnost, než se skutečně nechat druhým mužem podpírat, pokud nechtěl ztratit přítomnost Alexova těla na svém, zády se dotýkal jeho hrudníku, o bedra se mu sem tam otřela stále v kalhotách ukrytá tvrdost, o jejíž velikosti měl Christian prozatím jen zkreslené představy, ale už teď se mu před očima mihaly obrázky, za něž by se v jiné situaci nehorázně styděl.

Teď se ale jeho veškerá pozornost soustředila na ruce, jež mu skrze košili přejížděly po hrudi, až jedna zabloudila pod límec, Christianovi se zadrhl dech v hrdle. Na chvilku si vyčetl, že se chová jako panic, ovšem byl si jistý, že Alex si stěžovat nebude… Poddal se tomu, přestal přemýšlet a užíval si, jak ty hrubé a velké ruce na jeho kůži působí, ani si nestačil všimnout, kdy mu Alex košili rozepnul, najednou mu ale přední část těla polaskal chladný vzduch, který byl naprosto v kontrastu s horkými dlaněmi, jež se mu pohybovaly po těle.

Alex za ním zhluboka dýchal, ale nikam nespěchal, pomalu si otočil Christiana čelem k sobě, pohled mu automaticky sklouznul k odhalenému krku, hrudníku, bříšku…

"Jsi strašně nádherný," uslyšel Christian zamumlání, po tváři se mu rozlila červeň, jež si ovšem Alex nevšiml, neboť sklonil svou tvář, nutně se potřeboval věnovat té delikátně jemné kůži na krku, zastavil se na ohryzku, hravě se jej dotkl zuby, prsty na jeho zádech se zatnuly.

Christian měl co dělat, aby se nesesunul na zem, dotkla se jej nejen Alexova slova, ale také něha, s jakou jej líbal na krku, pak se dostal ke klíčním kostem, středem pokračoval níže… svá ústa doprovázel dlaněmi, jež jej stále hladily, když se Alex dostal až k podbřišku, znovu se narovnal, bylo mu jasné, že postel bude pro tyhle věci pohodlnější.

Prozatím se však opět přisál na Christianovy rty, jež mu tak náruživě vycházely vstříc. Nižší muž využil možnosti se znovu opřít o silné tělo, tisknul se k němu, za přispění obou se jim podařilo najít polohu, v níž se jejich slabiny o sebe otíraly, v níž byly jejich steny nejhlasitější, pro uši toho druhého nejkrásnější.

Vůbec nejtoužebnější vzdech vydal Christian, když mu jedna z Alexových rukou sjela ze zad k bedrům, ještě níž, a v dlani sevřela jeho zadek, pevně, majetnicky. Jeden z prstů se zatoulal k určitému místu a Christian se odtáhl od Alexových rtů.

"Jdu na to moc rychle?" zeptal se Alex poplašeně, dlaň stáhnul zpět na Christianova záda, a pokud by Christian nezavrtěl hlavou, asi by od něj i odstoupil.

"Bože, ne…" odpověděl Christian, Alex se pousmál nad tím, jak měl jeho přítel nádherně pozměněný hlas, vzrušení dělalo své… "Jen snad… postel by byla lepší, ne?"

"Jo, to jo," vydechnul s náhle lehkým srdcem Alex.

Christian jej sledoval, jak zavřel dveře na chodbu a bez jakéhokoliv varování si sundal tričko. Ne, to nešlo, prostě nešlo odtrhnout oči od toho dokonale vypracovaného těla, hlavně těch břišních svalů… Polknul nahromaděné sliny a mírně se zastyděl, že tak zíral, nejistě se zadíval do Alexovy tváře, co on jako na to, ale ten mu jen věnoval žraločí úsměv, odhodil kus oblečení na gauč a začal si sundávat ponožky.

Christian učinil totéž a svlékl si i kalhoty, Alex mu pak naznačil, aby se přesunul k posteli. Cítil se zvláštně, když se usadil na měkké matraci. Několikrát tady už spal, ale vždy sám… Připadal si náhle zranitelný, jen ve spodním prádle, své vzrušení skrýt nikterak nedokázal, trochu napjatě pozoroval Alexe, který zatahoval žaluzie, musel znovu obdivovat svaly, jež se při každém pohybu působivě vlnily, ten velmi koukatelný zadek, vybouleninu v rozkroku… A tenhle skvost jej chtěl.

Právě se k němu z opačné strany pokoje blížil, usmíval se, v očích kromě vřelosti i něco, co doteď pečlivě skrýval, hlad po svém příteli, touhu dotýkat se jej důvěrněji, než jak mu to bylo doposud umožněno… Christian se jím nechal položit do rudých peřin, vůči mohutnějšímu Alexovi si přišel nicotný, ale neměl moc prostoru nad tím rozjímat.

Ve vlasech jej pohladila velká ruka, něžně se jimi probírala, zatímco Christian zvedl obě brnící dlaně, už nemohl čekat, potřeboval cítit pod prsty Alexe, opatrně se dotkl ramen, prohmátl bicepsy, pak sjel k hrudníku, mezitím si Alex laškovně hrál s jeho rty, sál ten spodní, lehce kousal, mazlil se s jeho jazykem, prozkoumával jeho ústa úplně stejně, jako se Christian seznamoval s břišními svaly svého přítele, trochu hruběji už stisknul jeho zadek.

Během polibku se i Alex činil, prsty pomalu putoval přes Christianova prsa a bříško, až zavadil o lem spodního prádla, odhodlal se zajít i dál a uchopil do dlaně délku svého přítele, jež mu snad v dlani ještě více ztvrdla… a Christian mu nádherně hlasitě zasténal do úst. Odtáhl se jen proto, aby dal těm libým zvukům možnost lépe vyniknout, přejel po jeho erekci znovu, dráždil jej a žasnul nad tím, jak se pod ním z pouhého doteku Christian svíjí.

Přestal jen proto, aby všechno neskončilo dříve, než začalo. Christian se brzy upokojil, nechápal, co se s ním děje, vždy byl velmi citlivý, ale tohle… Otevřel oči a spatřil další ze série neodolatelných úsměvů, měl trochu obavy, aby svou reakcí Alexe nevyděsil, ale ten byl evidentně v pohodě, i když náhle se zatvářil skoro vážně, ležel na boku, loktem se podpíral a stále Christiana hladil ve vlasech, což by za jiných okolností působilo jako uklidňující prostředek, nyní měl ale Christian ke klidu velmi, velmi daleko.

"Musím se zeptat, Christiane…" snažil se hned ze začátku ospravedlnit svou otázku Alex, Christianovi ale bylo úplně jasné, co má na srdci a chtěl jej formulace vždy tak trapného dotazu ušetřit.

"Už je to hodně dlouho," zodpověděl nevyřčené a Alex přesunul dlaň z jeho vlasů na tvář a na moment se jí dotkl, v očích zvláštní zář.

"Tak jo, dám pozor," slíbil Christianovi, načež se odkutálel na kraj postele a vytáhl z nočního stolku cosi, co druhý muž neviděl, ale samozřejmě tušil, o jaký předmět jde. Alex ho ovšem jen položil poblíž, aby ho měl po ruce, když bude potřeba, prozatím se ale vrátil k Christianovým rtů.

Christian si vyloženě užíval, když se to silné tělo nad ním sklánělo, svaly se mu pod kůží vlnily, a co uměl se svými rty… Když Alex polibek ukončil, zanechal Christiana bez dechu, s pokousanými ústy, které ale prahly po dalším kontaktu, pálily, toužily.

Alex si neodpustil pohled na Christianův výraz, věděl, že ty rozšířené zorničky, rudé rty a vůbec celá jeho tvář ponořená do stále stoupající hladiny vzrušení se mu vryje do paměti. Vydržel by se na něj koukat do konce života, ale bylo mu jasné, že tolik času nemají, takže se rozhodl Christiana otočit na břicho. Ne, že by jeho obličej nechtěl vidět, jen se obával, aby při pohledu na jím prožívanou slast něco neuspěchal.

Zatímco vkládal drobné polibky na Christianova záda, cestoval směrem dolů, hezky podél páteře, sundal svému příteli spodní prádlo, do dlaně mu padl zadek, tak akorát do ruky. Jeho zapředení se smísilo s Christianovým stenem, když mu prstem dnes již podruhé zajel mezi půlky, tělo pod ním se zachvělo.

Jednou dlaní se věnoval masáži, druhou se natáhl pro lubrikant a zkušeně jej bez potíží otevřel. To už se ale ústy dopracoval až k bedrům, na moment se trochu odtáhnul, aby Christianovi roztáhl nohy a na prsty si napatlal tekutinu. Pak už se začal věnovat otvoru, stěží se ho stačil dotknout a Christian vydal zvuk, jenž byl přinejmenším povzbudivý.

Alex se pousmál a nechal své prsty, aby se postupně propracovávaly, roztahovaly, plnily, projížděly… Tušil, že i když Christian reaguje nanejvýše spokojeně beze známek nepohodlí, stále zde mohl hrát roli faktor strachu a nejistoty z něčeho, co dělal před časy dávno minulými. Proto si usmyslel, že za každou cenu od čehokoliv nepříjemného odvede pozornost a využil k tomu to, čemu se Christian, nejen že nebránil, ale vyžíval se v tom.

Nejprve jen umístil rty na horní polovinu zadku, chvíli jen jemnou pokožku líbal, když začal jednu z hýždí láskyplně oždibovat, připadal si sice trochu jako kůň, ale vždy oni to také dělali, protože chtěli toho druhého potěšit, oplatit mu pozornost… A Christian rozhodně neprotestoval, každou minutou sténal hlasitěji, více se snažil dostat Alexovy prsty do sebe, otíral se o prostěradlo ve snaze zvýšit tření…

Alex si sám uvědomil, jak moc vzrušený sám je, jak moc už chce být v tom nádherném, pod rukama se mu svíjejícím těle, jak moc chce Christiana ještě více potěšit a přivést jej na vrchol. Ta myšlenka mu poslala po páteři další vlnu, jež mířila přímo do jeho erekce, kterou doposud opomíjel.

Náhle se vším přestal, potřeboval si svléknout spodní prádlo, Christian se mezitím zvědavě otočil a Alex ho při té příležitost obrátil zpět na záda. Christian se nebránil, v tuhle chvíli si s ním Alex mohl dělat, cokoliv by chtěl…

Věděl, že od chvíle, kdy jej Alex tak surově líbal, jeho ruce měl všude po těle, jak se na něj i v téhle situaci usmíval… a hlavně, jak byl při jeho přípravě něžný a ohleduplný. Taky mu bylo jasné, že tady sténá a svíjí se jako ten největší chlípník pod sluncem, ale jakmile mu Alex začal okusovat zadek, všechny pochybnosti o vlastních morálních hodnotách upadly v zapomnění.

Ten chlap byl v posteli bůh, a to ještě ani ještě k ničemu pořádnému nedošlo, pomyslel si Christian v momentě, kdy mu dal Alex na pár vteřin prostor, protože se, jak se Christian brzy dozvěděl, jen zbavoval posledního kusu oblečení.

Ne, ani náhodou si nemohl upřít ten pohled na působivou erekci svého přítele, začervenal by se za své chování, kdyby tady před chvíli nevystrkoval zadek do vzduchu…

Alex se nad Christianovým očividně fascinovaným pohledem pobaveně usmál, znovu hmátnul po lubrikantu a nanesl jej na svou tvrdost, přivřel oči, párkrát se pohladil, než se přiměl vzpamatovat, nastavil si Christiana tak, jak potřeboval a ujistil se, jestli je všechno v pořádku, Christian slovy schopen odpovědět nebyl, a tak se jen natáhnul, uchopil Alexe za zadní stranu krku, načež se Alex sklonil a hluboce jej políbil, nadále již na nic nečekal.

Pomalým, ale plynulým pohybem naplnil Christiana, jehož sten zůstal uvězněn mezi jejich rty, Alexovo hrdelní zavrčení však slyšitelné bylo velmi zřetelně, jeho přítel byl i přes pečlivou přípravu neuvěřitelně úzký, horký…
,
"Bože můj…" uniklo mu, když jejich ústa oddělil, jednu dlaň přesunul na Christianův obličej, nevěděl, kde se v něm bere ta potřeba se jej co nejvíce dotýkat, ale cítil, že je to tak správně, že takhle se to Christianovi líbí.

A Christian by mu to nevyvracel, nechal Alexe, aby se v něm začal pohybovat, jeho boky mu vycházely vstříc, Alexovy ruce byly zase všude, na tváři, ve vlasech, ve slabinách… Už se ani nesnažil kontrolovat své steny, všechno to bylo tak intenzivní, že na to neměl energii, jen se nechal laskat, nechal se hnát na vrchol.

Alexovo tempo se zrychlovalo, slast se v něm hromadila, k uším mu doléhaly zvuky rozkoše, jakou jeho přítel prožíval i díky dlani, jíž jej uspokojoval… dokud se svaly kolem jeho vlastní erekce nestáhly a Christianovo zasténání se v půli nezlomilo jen v takřka němé, ostré nadechnutí a prostor mezi jejich těly nebyl obohacen o bílou tekutinu.

Alex se tehdy ani nepotřeboval dívat Christianovi do očí, stačilo mu, jak zatínal nehty do jeho zad, jak se jeho tělo zmítá v orgasmu, jak ho v sobě svírá… Posledními přírazy se na posteli posunuli o několik centimetrů, byly tak razantní a téměř zoufalé. Další zavrčení na sebe nenechalo dlouho čekat, jen co CHristiana prvním bílým pramenem naplnil, vydal zvířecí, hrdelní zvuk a nechal se zcela pohltit vlnami orgasmu.

Christian se po tom zážitku vzpamatoval první, leč se mu nezdálo, že by byl zcela při smyslech, pořád měl pocit, že se mu to musí zdát, že… ho něco takového nemůže potkat. Srdce mu stále zrychleně bilo, společně s dechem se pozvolna vracelo do své běžné frekvence, ale ono srdce se pořádně rozbušilo nanovo, když se Christian podíval vedle sebe, odkud na něj koukaly dvě zelenohnědé oči, šťastné, vřelé, milující.

"Miluju tě," řekl mu Alex prostě, jeho velká dlaň se zase pro jednou rozprostřela přes Christianovu líc, něžně jej hladila, jako by se snažila konejšit rozjitřené nitro. "Nemusíš nic říkat, bylo to všechno hrozně rychlé… Jen jsem chtěl, abys to věděl."

Christianovy obavy z toho, co by měl říct, se tak rázem zmenšily. Srdce mu jasně říkalo, že k Alexovi něco cítí, ale nepřišlo mu správné povědět něco, co ještě úplně nebyla pravda. Možná za týden, za pár dnů, možná jen hodin…

Možná ho miloval už ve chvíli, kdy se poprvé políbili, možná, když jej kousnul do zadku, možná se zamiloval právě teď, ale momentálně to nebyl schopen vyjádřit. Proto jen pozvedl koutky v náznaku chápavého úsměvu a místo dalšího probírání se myšlenkami se raději otočil tak, aby mohl Alexovy rty lapit svými a dát mu tak neverbálně najevo, že mu jeho city opravdu nejsou lhostejné.

Alex jej pak už jen objal, společně se uvelebili pod peřinou a jeden, dotýkaje se druhého, usnuli spánkem čerstvě zamilované dvojice.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bea Bea | Web | 26. června 2015 v 14:42 | Reagovat

Porno je lék na všechno. :D (Teda skoro na všechno, rakovinu léčí jen slzy Chucka Norrise, víme.)
Christian je pusinka (jsem zvědavá kolik přirovnání ohledně jeho osoby ještě vymyslím) a Alex zvíře, na něm se prostě ten breakdance podepsal, ten chlap snad nestárne ani o den! (Bídák!)

Krom toho - nejsi ty moje ségra? :D Včera mě vylili ze zkoušky (za což si můžu sama, ale když musíš volit mezi zlem a velkým zlem...), následkem čehož mě na devadesát devět procent vylejou ze školy a ádios. (Už toho po těch šesti letech stejně mám plný zuby.)
Hele, vemem se za ruce a odkráčíme do západu slunce.... :D

2 Profesor Profesor | 26. června 2015 v 21:02 | Reagovat

Povídka je moc hezká. Překvapivě něžná, tak nějak bolestně. Kdybych nevěděla, že máš těžké období, tipovala bych, že mají za sebou něco bolestného.

Mimochodem, máš můj upřímný soucit. Mně v podstatě před pár týdny téměř vylili ze školy. Po šesti letech. Nevylili mě jenom následkem jedné výjimky, ale stejně sedmiletá vysoká bez možnosti konečně odstátnicovat... Když jsem chtěla na doktorát... Ještě teď není jisté, že  nedopadnu špatně.
Asi máme všichni svoje. Tak to dobře zvládni.

PS: [1]: Podáme si ruce všechny tři? Alespoň virtuálně?

3 Bea Bea | Web | 26. června 2015 v 21:29 | Reagovat

[2]: Tý jo, klidně! A máš mou upřímnou soustrast, profesore, tohle je prostě napiču, ať už si za to člověk může, nebo nemůže sám... (Následkem posledních týdnů budu až do roztrhání těla tvrdit, že je to vina debilně nastavenýho systému, kterej tě nechá procházet dál, dál... A pak hovno, zlatá rybko. Kdyby mě vylili rovnou, ušetřili by mi čas i nervy.)

4 Monika Monika | 27. června 2015 v 23:48 | Reagovat

K povídce nemám co dodat, prostě skvělá.:-D  A držím palce v další etapě života. ;-)

5 majuar majuar | Web | 28. června 2015 v 21:39 | Reagovat

[1]: Ano, ano, porno mi vždy zvedne náladu, to je fakt :D Co tě tak poslouchám, tak tady asi fakt existuje nějaké zvláštní propojení, máme toho podezřele moc společného :D

[2]: Ani nevím, proč jsem tu poslední část napsala zrovna takhle, nějak mi to vyplynulu z mé situace, jak Alexovy tak Christianovy povahy, vyznění obou předchozích částí, asi v tom hrála roli i ta písnička, co jsem poslouchala... Ruku si ráda s oběma podám a děkuju, snad najdu nějaké alternativní řešení... :)

[4]: Děkuju, vážím si toho :)

6 Karin Karin | 15. května 2017 v 22:52 | Reagovat

Moc krásná povídka. :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama