Na hradě Sovinec straší

12. dubna 2015 v 23:44 | Davanity
Na hradě Sovinec straší

Fandom: RPS

Pairing: Ondřej Sokol/Igor Chmela

Warning: +18

Disclaimer: Vše v této povídce je čistá fikce! Nechci tímto pokusem nikomu ublížit ani ničit pověst. Dílo nebylo sepsáno za účelem zisku.

A/N: Tentokrát jsem já, Archea Majuar (jak kdybych pronášela nějaký rozsudek, ty jo), pouze publikátor, autorem povídky je má milá Davanity. Dle jejich slov si mám připsat zásluhy za betareading a inspiraci, ale stejně můj veškerý dík patří jen jí. Vám to tak nepřijde, jenže jakožto jediný autor povídek na tento fandom, jsem konečně dostala i já tu možnost přečíst si slash na Ondru s Igim z pera někoho jiného. A za to jsem neskonale vděčná. Díky, Davanity :) Ale to vás stejně nezajímá, raději vám jen prozradím, že povídka se odehrává na hradě Sovinec, což už jste asi z názvu pochopili, takže tady zase kecám úplně zbytečně, ale to přeci nikomu nevadí, protože to nikdo nečte. Eh... Asi mám problém, prostě me ignorujte. Enjoy!

Za komentáře děkuji Monice, Justince a Kapitánce Grumpy Cat :)

Nemohl se ho nabažit. Celé jeho tělo volalo po uvolnění, ale on své potřeby ignoroval, podřídil se mu. Tiskl ho na stěnu a byl vděčný, že našel pro jednou opuštěné místečko. Nehledě na to, kde byli, už to nemohl vydržet. Už ani o trochu déle. Když jej uviděl na jevišti udýchaného a podpíral jej, zatímco zpod šedého trička vykukovalo jeho odhalené bříško, už tam ho napadlo dát ruku trochu níž na sexy zadek pnoucí se pod šedými bokovými kalhotami a musel zatnout všechno své sebeovládání, aby ruku udržel lehce položenou na zádech. Pevně si střežil svůj výraz, aby neunikl ani jeden jeho hladový pohled, ale nemohl se dočkat, až to skončí. Hlediště se vylidní a oni budou sami. Alespoň v rámci možností.

Z myšlenek ho vyrušilo zasténání. Rty se mu zkroutily ve spokojeném úšklebku, když si prohlédl přivřené oči jeho společníka, jeho kolegy, které se zavíraly a znovu otvíraly s přívaly příjemných pocitů. Prsty přejížděly po odhalené hrudi, ale musel ho přeci jen trochu potrápit. Proto nechal jeho kalhoty stále zapnuté, ačkoliv byly jeho příteli už velmi těsné. Chtěl si ho užít. Byl nabitý přívalem energie od diváků a tohle byl nejlepší způsob jak ji využít. I když věděl, že zítra si bude Ondra stěžovat na bolavý zadek, ale to bylo zatím daleko.

Přitiskl se na něj celým svým tělem, ale znemožnil Ondrovi jakékoliv tření, tím že jej chytl za boky a tak utvořil menší prostor mezi jejich vzrušenými těly. Líbilo se mu, když měl převahu, i když většinou byl Ondra dominantnější, proto si ji nyní náležitě střežil.

Užíval si, co všechno s Ondrou jeho počínání dělá. Ačkoliv občas stejně jako teď musel umlčet jeho protesty. Hladově jej políbil a zacpal jeho často velmi ukecaná ústa jazykem. Zatímco prsty po jeho hrudi a bříšku docestovali až do cíle. Rozepnul tmavý pásek, který následoval knoflík a v zápětí i zip. Prsty sklouznul po obdivuhodné erekci, která se tyčila v bílém spodním prádle, a následně jí promnul, což přineslo kýžený výsledek. Ondra mu tlumeně zasténal do úst a naprosto se uvolnil. Přenechal Igorovi otěže a nechal jej dělat, cokoliv si zamanul, čehož, musel Igor náležitě využít.

Měl ho celého ve své moci. Prsty dál klouzaly přes spodní prádlo, které nezůstalo bez poskvrny, než ruku vyndal a úplně se odtáhl od roztouženého těla. Prohlížel si sladce naběhlé rty a v modrých hloubkách jeho očí, jež se s třepotáním řas otevřely, by se mohl utopit, kdyby neměl mnohem lepší věci na práci.

Rty se vydal na prohlídku toho krásně pružného těla. Nejdříve sjel rty po krku. Jazykem polaskal jamku klíční kosti, než se dostal k velmi citlivému bodu nebo spíše bodům. Prsty jedné ruky promnul ztvrdlou bradavku, zatímco rty polaskaly tu druhou. Okamžitě se jeho společník propnul a celkem hlasitě mu dal najevo, na co je velmi citlivý a co to v něm vyvolává. Kdyby neměl plné rty, nebo spíše pusu plnou práce roztáhl by se mu na tváři jeho poměrně vzácný úsměv, ale to muselo počkat. Věnoval stejnou péči rty i druhé, než jemně sklouzl po bříšku, zatímco oči zvedl k Ondrově tváři, která byla stejně napnutá jako jeho vzrušené tělo. Byl lehce zpocený, ale se skousnutým spodním rtem byl kouzelný.

Bylo mu jasné, kde je příčina. Ondra nikdy nehodlal prosit, i když to nakonec tak dopadlo, tohle byly jen poslední zbytky sebekontroly z jeho strany. Pobaveně se ušklíbl a jazykem sklouzl do pupíku, než se dostal k podbřišku. Jemně jej zasypal polibky, než Ondrovo tělo na chvíli opustil, aby jej zbavil úzkých šedých kalhot. Musel se usmát, když si povšiml, jak se Ondra třese vzrušením a byl si jist, že kdyby nebyl opřený, nejspíš by se už dávno poroučel na zem, ačkoliv to nebylo špatné místo, pro aktivity budoucí. Kalhoty odhodil, ale prádlo mu stále nechal. Prohlížel si jej, dokud neuslyšel něco, co znělo jako naprosté jasné zakňučení, i když v normálním stavu by to Ondra nikdy nepřiznal. Nemohl ho dál trápit. Vrátil se k jeho podbřišku a prádlo lehce stáhnul, přesto, nechal bavlněnou látku dál přes jeho penis, zatímco rty laskal okolí a horkým dechem ovíval jeho stále zakryté mužství. Až po notné chvíli doprovázeny zrychleným dechem jeho společníka jej milostivě osvobodil a spokojeně se usmál. Neodolal a naběhlé mužství polaskal lehce jazykem. Nejdříve jej jen lehce olízl špičkou jazyka, než do rtů vsál celou zarudlou špičku.

"Igi," vzneslo se toužebně od Ondrových rtů, zatímco se v jeho krátkých vlasech objevily prsty jeho talentovaného kolegy. Jen jej to ještě více nabudilo. Pohltil tak celou erekci pomalu do úst a začal ji nejdříve pomalu zpracovávat, samozřejmě se nesnažil hrát odvážného a tak si dopomáhal prsty. Pohrával si s jeho varlaty, zatímco se dostal do pravidelného tempa, v němž ho laskal. Střídavě jej sál, střídavě opečovával jazykem. Velmi důkladně si s ním pohrával a nechal nakonec jen jeho ruce určit si to nejsprávnější tempo, které jej dovede k vrcholu.

Netrvalo to dlouho a on ucítil, jak je jeho přítel blízko. Stačilo už jen pár správných tahů a jeho ústa byla plná horkého spermatu, zatímco po tlumeném výkřiku jeho kolega ještě stále vydýchával prožitý orgasmus. Až v tuto chvíli si Igor začal být znovu až bolestně vědom svého naběhlého mužství, stále ještě pod těsnou látkou džínsů, žádoucí po patřičném uvolnění.

Vzhlédl ke svému příteli, který byl tentokrát již uvolněně opřený o stěnu, jeho modré oči se schovávaly za víčky, jen pomalu se jeho dech vracel k normálu a Igorovi bylo jasné, co přesně teď chce udělat a také to uskutečnil. Vzal Ondru za ruce a stáhl ho dolů k sobě. Byl spokojený, že se Ondra nebránil a ihned se přitiskl na jeho naběhlé popraskané rty. Jemně je jazykem polaskal, než vklouzl dovnitř, zatímco Ondru položil na zem a uvelebil se mezi jeho stehny. Věděl, že teď spíše mučí sám sebe, ale pořád platilo, že si tohle vše chtěl vychutnat, než se mu naskytne zas taková příležitost.

Jakmile rozpojili rty, aby do sebe oba dostali drahocenný kyslík, Igor neztrácel čas a vysadil si nohy svého společníka na ramena. Ihned se sklonil k jeho již znovu probuzenému penisu. Ačkoliv jeho naběhlému mužství zatím konkurovat nemohl, na tváři se mu i tak objevil spokojený úšklebek. Znovu jej polaskal jazykem i rty, ale velmi se u něj nezdržoval, jazykem sklouzl po varlatech, až se dostal k jeho cíli. Cítil znovu objevené chvění těla mladšího muže pod sebou a vydal se na cestu za rozkoší pro ně oba, ačkoliv si on sám musel ještě chvíli počkat. Věděl, že už to nebude trvat dlouho a bude si brát jeho tělo znovu a znovu. Jen ta představa jej samotného přiváděla ještě do většího varu.

Ondra se pod náporem jeho jazyka prohnul a zalapal po dechu. Kdyby mohl, pořádně by se usmál nad tím, jak moc ho vzrušuje mít svého kolegu tak pod kontrolou. Jazykem střídavě klouzal dovnitř a ven, vyvíjel různý tlak a rychlost a až když si byl jistý, že víc už ani jeden z nich nedokáže vydržet, konečně osvobodil své mužství z džínů. Rty, vyhledali rty mladšího muže, na které se ihned přisál, zatímco špičkou penisu se otíral o citlivý a stejně tak roztoužený otvor. Než pomalu vtlačil špičku penisu dovnitř. Oba muži tlumeně zasténali. Igor jemně prsty přejížděl po Ondrově pokožce v jistém konejšivém gestu, než celá jeho erekce zmizela v hlubinách jeho těla. Oba ztěžka dýchali. Rty se setkávali a znovu rozcházely, zatímco jimi proudila hříšná slova, vzdechy, steny a nakonec i toužebné výkřiky jak se o sebe jejich těla třela a Igor konečně mohl vybít všechnu svou předešlou frustraci, jež jej přiváděla k šílenství. Tvrději a rychleji přirážel, zatímco se Ondrovi ruce omotali kolem jeho krku a téměř jej drtili k jeho tělu.

Nestěžoval si. Prsty vklouzl k již dávno probuzené erekci a brzy se mu podařilo sladit přírazy s jeho rukou. Vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat. Ondra byl první, který již znovu křičel jeho jméno v slastných křečích vyvrcholení a dovedl tak Igora k jeho vlastnímu. Stačilo pár dalších přírazů a svalil se na svého přítele. Obě těla se k sobě ještě notnou chvíli tiskla, než Igor s tichým mlasknutím opustil ten pěkný zadek, pro který by snad vraždil. I tak se mu ještě nechtělo opouštět prostory divadla. Oba se v tichosti nasoukali do kalhot a jen tak vedle sebe leželi. Věděli, že už to dávno přesáhlo jen určitou potřebu, ukojení zvířecích pudů. Bylo to dávno už něco víc...
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 13. dubna 2015 v 18:02 | Reagovat

Bože, tohle mě jednou zabije... už se nemůžu dívat na tolik seriálů a pořadů, aniž bych si představovala takovýhle scény... :D

2 Monika Monika | 14. dubna 2015 v 21:58 | Reagovat

I když to napsal někdo jiný i tak moc hezký. ;-). Těším se co přibude příště. :-P

3 Justinka Justinka | Web | 23. dubna 2015 v 9:04 | Reagovat

Jo! Ondrovo kňučení a Igorova kontrola - to jsou moje nejoblíbenější věci:D

4 Abby Abby | 16. května 2015 v 13:21 | Reagovat

Hej, já tvé A/N čtu vždycky! :D A nejen tvé teda :D. Přesně jak sama říkáš, musí být horzně težké být jedinou autorkou tohoto páru. Nezískáš to potěšení ze čtení... takže Davanity děkuji nejen za mě , ale za tebe, že se konečně našel někdo, kdo ti to potěšení dopřál :D

5 majuar majuar | Web | 16. května 2015 v 15:40 | Reagovat

[4]: Občas je to takové... smutné, že si fakt chci na ně něco přečíst a tak nějak nemám co, ale Davanity vyslyšela můj zalozpěv/řev, vyřídím jí poděkování :)

6 Karin Karin | 22. května 2017 v 22:52 | Reagovat

Tak to bylo perfektní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama