Závan touhy

25. prosince 2011 v 20:50 | Archea Majuar
T/N: Tohle PWP nepatří mezi nejlepší, ale zaujal mě pár, tak snad potěší. A samozřejmě Vám musím popřát Veselé vánoce a šťastný nový rok :)

Závan touhy


Prostředí: Harry Potter
Žánr: slash
Pár: RL/RW
Typ: jednorázovka
Autor: tjs_whatnotRemus strávil týden před svatbou Harryho a Ginny v Doupěti, pomáháním Molly se vším, co bylo potřeba. Nevadilo mu pomáhat. Weasleyovi byli přece něco jako jeho rodina. Ale musel si přiznat, že byl překvapen událostí ráno v den svatby. Probudil se v pokoji pro hosty, který Weasleyovi vybudovali po konci války, a zavětřil. Pronikavá vůně vyburcovala všechny Remusovy smysly.

Pach napadl jeho nos, jako by vanul skrze něj, prosakoval se do morku kostí a omámil všechny myšlenky.

Směs čokolády, trávy, potu a chlapecké vůně jej nutila slintat. Remus si v hlavě snažil vybavit pachy všech přítomných v domě.

Byl to Ron.

To znamenalo problém. Ron byl příliš mladý, sotva dvacetiletý a Remus nedávno ukončil vztah s Tonksovou, který ztroskotal na věkovém rozdílu. A pokud věděl, Ron byl heterosexuál. To mohlo být největší překážkou, ale dokud si Remus nebude jistý, má naději.

V hlavě mu zazněl smích. Takový, jakým se smával Sirius. Ten by mu poradil a Remus zatoužil si se svým dávným přítelem promluvit.

Závan Ronovy vůně nabyl na intenzitě a Remus zasténal, když jeho penis dal o sobě vědět a začal se zvětšovat. Vlkodlak jej pevně uchopil do dlaně, hladil se dlouhými, pomalými pohyby, občas zakroutil zápěstím. Věděl, že dnes mu to nebude trvat dlouho, neboť vůně kolem něj bez ustání vířila.

Remus si hrubě stiskl erekci a vyvrcholil na chvějící se břicho.

Do prdele, pomyslel si Remus. Cítil se provinilý, ospalý a nutnost sprchy byla zjevná, ovšem vstát se mu nechtělo. Pocit viny začal převládat. Přece nemůže masturbovat nad Ronovou vůní v jeho rodném domě!

Ale nikdo jiný to neví, připomněl si. Úspěšně dokázal lhát i několik let, ale o takovéhle věci, ještě nikdy.

Nyní musel.


Asi zešílel.

Cítil Rona všude. Jeho vůně dráždila Remusův nos pokaždé, když byl v Doupěti. A když vyšel na zahradu, pach jej pronásledoval. Všechno co chtěl, bylo ojet Rona tak, že se bude cítit stejně šíleně, jako on teď.

Remus byl už dvakrát na toaletě masturbovat. Onen zápach a Remusovy představy Rona, jak mu kouří jeho stále v pohotovosti stojící penis, mu způsobovaly muka. Teď už jej vzrušovala nejen vůně, ale i sám nejmladší syn Molly a Artura Weasleyových.

Bylo mu hrozně trapně, že muž v jeho věku nad sebou nemůže udržet kontrolu. Remus už nevěděl, co má dělat.

Chtěl si s někým promluvit, ale momentálně byl v domě jen Ron a Molly.

Krásné ráno, Molly! Moc bych chtěl šukat tvého syna. Že ti to nevadí?

Remus věděl, jak by takový rozhovor skončil. Molly mu nikdy docela neodpustí, jak zacházel s Tonksovou. Ne, že by mu něco vyčítala, jejich vztah skončil s přispěním obou, ale žena vždy bude stát na straně ženy.

,,Remusi."

Oslovený vzhlédl a uviděl Rona, stojícího ve dveřích kuchyně. Ospalý mladík nyní nosil velmi krátké vlasy, které mu Ginny ostříhala před svatbou. Měl na sobě jen oranžové, pyžamové kalhoty. Remus odtrhl pohled od nahé hrudi a všiml si loga Kudleyských Kanonýrů na spodní částí nohavic.

To vysvětlovalo barvu pyžama, ale ne důvod Ronovy přítomnosti v hale. Bylo deset hodin ráno a jen Merlin věděl, co tam Ron pohledával.

,,Rone," odpověděl Remus. ,,Ty už jsi vzhůru?"

,,Kvůli Harrymu..." řekl Ron a pohodil rameny. Vypadal klidně, ale Remus zahlédl v jeho očích strach či bolest a i jeho úsměv postrádal náznak veselí.

Remuse ale více zaujalo, že Ronovy kalhoty se posunuly o něco níže a pokud by ještě klesly, byl by to útok na Remusovu sebekontrolu.

,,Vidíš něco, co se ti líbí?" opřel se Ron o kuchyňský pult.

Vlkodlak odtrhl oči od Ronova pasu a málem sebou trhl nad Ronovým pobaveným výrazem.

,,Ne," řekl Remus a podivil se nad svým chraplavým hlasem.. Ron zvedl obočí a odstrčil se od pultu.

,,Jdu se osprchovat," oznámil zrzek, povytáhl si kalhoty a přešel ke schodišti. ,,Uvidíme se později, Remusi," usmál se ještě přes rameno a odešel.

,,Ano," zamumlal Remus nepřítomně a přemýšlel, kudy se nejrychleji dostane na toaletu. ,,Určitě se uvidíme."


Toho dne odpoledne, po dalším zkurveném orgasmu, se Remus procházel v domě, až došel po rozvrzaném schodišti k neobývanému pokoji. Chtěl se podívat dovnitř, ale člověk uvnitř byl rychlejší. Popadl vlkodlaka za ruku, vtáhl si jej do místnosti a zabouchl dveře. Remus se začal divoce bránit a chtěl dveře znovu otevřít.

,,Co, se to sakra.."

Velká ruka zakryla otevírající se ústa a k uchu mu dolehl šepot.

,,Psst. Nechceme, aby nás slyšeli v celém domě, že ne?"

Remusův protest utichl, když ve stísněném prostoru ucítil nápor známé vůně. Remusovým věznitelem byl Ron.

Starší muž se přestal bránit. Nebyl si jistý, co se děje, i když byl rád, že je v malém, temném prostoru právě s Ronem a jeho vůní, která jej již několik dní doháněla k šílenství.

Penis mu během krátké chvíle skálopevně ztvrdnul.

Ron stáhnul svou dlaň z Remusových úst a položil ji na jeho rameno. Zřejmě chtěl zabránit bývalému profesoru v otočení. Remus uslyšel Rona zamumlat kouzlo a uvědomil si, že mu touha stále více zastírá myšlenky. Pak mu Ron přitisknul ruce ke zdi a naklonil tělo.

Nahé tělo.

,,Dokonalé," zašeptal Ron. Remus zrudl. Věděl, že není příliš přitažlivým mužem. Jizvy a vrásky únavy brázdily jeho tělo, ale v Ronově hlasě zněla zjevná touha.

,,Nemůžu hýbat s rukama," poznamenal Remus.

Ron se zasmál a poplácal Remuse po zadku.

,,Ale já můžu hýbat svými."

Remus sebou trhl, když Ron obtočil ruku kolem vlkodlakovy erekce a prst druhé ruky strčil do Remusovy zadnice. Ronovy ruce pracovaly v dobrém rytmu, posouvaly se, kroutily a Remus nemohl dělat nic jiného, než se hýbat s nimi.

,,Viděl jsem, jak jsis mě prohlížel," řekl tiše Ron a Remus se při jeho vrčícím tónu zachvěl. ,,Věděl jsem, že mě chceš."

Starší muž chtěl něco říct, ale v tu chvíli Ron odtáhl od Remuse obě ruce a tak Remus jen zakňučel a bezděčně trhnul boky.

Místností se rozlehl smích.

,,Připraven?"

Remus bezmocně přikývl a zalapal po dechu, když se na něj Ron nalepil a přitlačil ke zdi.

Bylo to nádherné.

Ronova kůže byla hladká, jen sem tam nějaká popálenina nebo jizva po zraněních, která nebyla včas ošetřena. Jeho tělo hřálo a pronikavá vůně byl tak příjemná, že jí chtěl Remus zůstat obklopen navždy.

,,Nehýbej se," řekl Ron a opatrně se začal zasouvat. Pak si položil ruce na zeď vedle Remusových a přirazil.

Remus vydal spokojený zvuk a podruhé již vyšel Ronovi stříc. Úhel nebyl zrovna vyhovující, takže se vlkodlak ohnul, ruce nechal opřené o zeď.

Mladíkovy ruce nyní svíraly Remusovy boky, přitahovaly si je stále zpět na svou erekci. Remus se nemohl ubránit zasténání vždy, když se Ron dotkl jeho prostaty.

,,Líbí se ti, když tě šoustám," popadal dech Ron. ,,Chceš, abych ti to dělal pořád, každý den. Nebo bych ti ho možná mohl kouřit, když budeš sedět s mámou u stolu. Mám přístup k neviditelnému plášti."

,,Do prdele," vyhrkl Remus, jakmile jej Ron kousnul do ramena.

Vyklenutý a napjatý vlkodlak vyvrcholil mohutnými proudy na zeď před sebou. I přes to do něj Ron dál přirážel stále tvrdšími a rychlejšími pohyby, než naplnil pokoj hlasitým zasténáním a se zachvěním boků naplnil Remuse svým spermatem.

Chvíli bylo ticho. Pak se Ron vytáhnul z Remus. Ten naposledy zakňučel a vyčepraně klesl podél zdi.

,,To bylo fajn," posadil se Ron vedle něj. ,,Měli bychom to udělat znovu."

,,Teď?" podivil se zmožený Remus, stále v šoku ze zjištění, že Ron opětuje jeho touhu. Potřeboval nějaký čas, aby to pobral.

,,Později," odvětil zrzek. Zvedl se na kolena, obkročmě nad Remuse a překvapivě cudně jej políbil. Remus přejel jazykem po Ronově spodním, suchém a popraskaném rtu.

Bývalý profesor přesunul své ruce na Ronův zadek. Přes lehké zmáčknutí Ron zasténal a prohnul se v zádech.

,,Měli bychom se přesunout ke mně," řekl Ron.

,,To byste měli." ozvalo se zpoza dveří.

V tom uslyšeli Mollyin hlas.

,,Kurva," zaklel Ron. Remus nadávku tiššeji zopakoval.

,,Vypadá to, že už jsi to konečně udělal," zasmál se vesele hlas nenápadně podobný Harryho. Remus se začervenal.

Ucítil známý pocit přemístění a najednou se ocitl v Ronově pokoji, který byl v horní části domu. Všude byla spalující oranžová barva.

,,Nikdy by jses neměl přemísťovat nahý," řekl Remus, stále ohromený a uvedený do rozpaků.

,,Už jsem to zkoušel dříve," pokrčel rameny Ron a pozadu skočil do na postel.

Rozvalil se, rozpažil ruce a jeho tělo zářilo pod paprsky odpoledního slunce. Vypadal jako stvoření určené jen Remusovi pro radost. Vlkodlak odhodil všechny rozpaky a připojil se k mladíkovi. Naklonil se nad ním.

,,Kde jsme to byli...?" zeptal se Ron a rukama bloudil po Remusově břichu.

,,Tady?" laškovně se otázal Remus, nakláněje se k polibku.

A směs čokolády, trávy, potu a chlapecké vůně byla všude kolem něj.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kitty kitty | 25. prosince 2011 v 23:57 | Reagovat

Tenhle pár čtu poprvý a je to dost dobrý, v nějaký "citový" povídce bych si je asi nedovedla představit, ale na PWPčko se spolu fakt hodí. :-D

2 Lanevra Lanevra | E-mail | Web | 26. prosince 2011 v 0:21 | Reagovat

Přiznám se že bych aktery v paru obrátila, ale jinak pěkné. Prostě takové, jaké PWPčka bývají a navíc s pěkným a neotřelým párem.

3 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | Web | 26. prosince 2011 v 8:12 | Reagovat

[2]: Souhlasím. Víc by se mi líbilo, kdyby byl tím divočejším Remus, kdyby pro jednou nechal vlka, aby ho vedl.

4 Nade Nade | Web | 26. prosince 2011 v 14:38 | Reagovat

Taky bych je obrátila, ale na druhou stranu... agresorem byl vlastně Ron, tak co. Mají spoustu času před sebou, tak třeba příště. :-D

5 bacil bacil | 26. prosince 2011 v 16:57 | Reagovat

Jo tohle bylo rozhodně moc hezké :-D

6 Kami Kami | E-mail | Web | 29. prosince 2011 v 22:11 | Reagovat

dost dobrá povídka, skvěle sepsané

7 Profesor Profesor | 15. června 2014 v 21:11 | Reagovat

Nemám ráda PWP, ale tohle se mi líbilo. Pobavilo mě.

8 Karin Karin | 11. května 2017 v 19:54 | Reagovat

Perfektní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama