Suomen enkeliä

2. prosince 2011 v 16:40 | Archea Majuar

Suomen enkeliä

(Finští andělé)

autor: Archea Majuar
fandom: Formule 1
pairing: Mika Häkkinen/Kimi Räikkönen
rating: +18

A/N: Z nebe na mě spadla myšlenka napsat něco na pár z Formule 1. A když už je teda potvrzen návrat Kimiho do kokpitu, tak on byl jasnou volbou. A koho k němu? Původně jsem myslela na Filipeho Massu, ale tenhle pár už se v českých luzích a hájích vyskytuje. Nakonec jsem zvolila Miku, který vám doufám vadit nebude :)

Spoře osvětlený přízemní menší sál hotelu. V rohu bar, uprostřed taneční parket a okolo množství židlí, křesel a pár pohovek. Všude se povalují plechovky od piva, coca-coly, obaly od jídla a ve vedlejší místnosti sem tam i něco, co ještě před pár hodinami bylo slušným občanem státu. Konal se zde mejdan na počest přijetí nového člena týmu, Kimiho Räikkönena.
Byl to skvělý den, Kimi si ho náležitě užil, ovšem po celou dobu si snažil uchovat svou image Icemana. Dnes mu to nečinilo problém a přestože se bavil, stále se necítil nejlépe. Kolem půlnoci se začali lidé vytrácet, až zbyl Kimi sám. Nevadilo mu to. Sedl si k baru s plechovkou piva v ruce. Chtěl si srovnat v hlavě, co všechno se za poslední týden seběhlo.
Věděl, že se do Formule 1 dostane. Dokonce věděl, že to bude dnes. Ale nečekal takové přivítání, při kterém se na něj sesypala ekipa novinářů, že je automechanici museli odhánět vidlema, aby Kimiho neumačkali.
Kimi pohlédl na hodiny visící na zdi. Za pět jedna. Byl pátek večer a to normálně chodil spát v deset, aby byl na raní trénink vyspaný, ale zítra vstávat nemusí. Mohl se celou noc nechat opájet pocitem být uprostřed dění nejslavnějších automobilových závodů.
Zhluboka se napil z plechovky, dále rozjímal a ani si nevšiml majitele stínu, který byl právě vržen kousek od něj. Onen stín patřil teď již bývalému pilotovi Formule 1, Miku Häkkinenovi, kterému se v hlavě honily myšlenky na to, co musí udělat.
Tradice týmu McLaren říkala, že když pilot dobrovolně a navždy opouští kokpit svého vozu, musí svého nástupce provést jakýmsi zkušebním testem. Když uspěje, stane se alespoň jednou Mistrem světa. Když neuspěje, upadne do zapomnění.
Mika si povzdechl. Má toho kluka rád, nejen protože vypadá stejně jako on. Titul mu přeje a udělá cokoliv, aby jej k němu dotlačil. Třeba ho nezíská v barvách McLarenu, ale Kimi má srdce bojovníka a snad si jednou bude moci říct, že je nejlepší na světě.
Zkušený závodník vyšel z temnoty a postavil se k zamyšlenému nováčkovi. Ten zvedl hlavu a překvapeně zamrkal.
,,Smím ti dělat společnost?" zeptal se Mika se svým typickým rozverným úsměvem.
Kimi nebyl zrovna nadšený, ale Mika mu držel v McLarenu místo a tak ze slušnosti nabídku přijal.
Mika se posadil na barovou židli, mrknul na Kimiho a natáhl se do ledu pro plechovku piva. Otevřel ji a nastavil tak, aby si s ním Kimi přiťuknul.
,,Na budoucnost?" zeptal se Mika
,,Na budoucnot." kývnul Kimi a společně se napili. Pak se podíval na Miku. Zvláštné výraz v jeho tváři jej donutil položit otázku.
,,Co se ti honí hlavou?"
Mika se se zafuněním krátce zasmál. Shodil z ramen koženou bundu, pod kterou měl jen modrou košili a levou rukou se opřel o bar.
,,Kimi, proč image Icemana?" zeptal se nakonec.
Kimi se mírně zamračil, ale ihned odpověděl.
,,Chtěl jsem se odlišit od tebe. Když se řekne Fin ve Formuli 1, všichni si představí věčně se usmívajícího Miku. Já bych chtěl, aby si za pár let představili mně, vždy vážného a klidného Kimiho." odpověděl Kimi upřímně.
,,Aha..." povadl mikův úsměv.
,,Ale já jsem to nemyslel tak, že chci být jiný než ty. Taky bych chtěl vyhrát titul, jsi můj velký vzor. .."
,,Chápu, chceš být originální." stiskl Mika mladšímu muži rameno, ale rychle ruku stáhnul, když se Kimi zatvářil docela bolestně.
,,Promiň, nevěděl jsem že..." začal se Mika omlouvat, ale Kimi jej přerušil.
,,Ani jsi to vedět nemohl. Nějak jsem si včera při jízdě hnul s krční páteří. Není to nic hrozného, ale bolest mi vytřeluje až do ramena." vysvětlil Kimi.
,,To znám." zakřenil se Mika. ,,Chceš pomoct?"
,,Jak mi chceš pomoct? Pofoukat ramínko nepotřebuji." ušklíbl se Kimi.
,,Slovo masáž neznáš?" smál se dál Mika. ,,Velmi příjemná věc."
,,Už jsem měl tu čest se s masáží setkat, ale kdo by mi ji v tuhle noční hodinu udělal?" zeptal se Kimi a díval se na Miku, jakoby ten mohl věděl všechno.
Ale tentokrát věděl.
,,Já. Sundej si mikinu a jdem na to." mrknul na Kimiho starší muž a postavil se.
Zdálo se, že Kimi chvíli váhal, ale bolest musela být zřejmě dost velká, takže si začal svlékat mikinu. Pak si uvědomil, že přes tričko se masáž dělá dost blbě a vedle mikiny přibylo odhozené tričko.
,,Opři se lokty o bar." řekl konverzačním tónem Mika.
Kimi tak učinil, napil se piva a snažil se uvolnit.
,,Už jsi to někdy dělal?" zeptal se.
,,Už jo." zamumlal Mika, postavil se za Kimiho a zkusmo položil ruce na jeho ramena. Kimi se mírně zachvěl. Nejspíše zimou, pomyslel si Mika a pomalými pohyby se snažil ze stuhlých a bolestí naplněných svalů dostat napětí.
,,Klidně přitlač, nejsem z cukru." oznámil Kimi.
Mika využil nahrávky a téměř neslyšeným šepotem směčoval: ,,Ale jsi sladký jako cukr..."
Nebyl si jistý, jestli Kimi jeho poznámku slyšel, ale mladší muž pak delší dobu mlčel. Pod Mikovou prací se postupně uvolňoval, až nebylo na ramenou co řešit. Mika věděl, co musí udělat a takhle svěle rozehranou partii nehodlal skrečovat. Postupně se dlaněmi dostavával níž podél páteře, klidnil namožené svalstvo.
,,Možná mám mezery ve vzdělání, Miko, ale nemyslím si, že by mi ramena sahala až pod lopatky." prohodil ironicky Kimi.
Mika se za jeho zády zasmál, ale v masáži pokračoval. Plíživými pohyby dostal ruce na Kimiho boky a pomalu je přesouval k břichu. Obličej měl nyní nad Kimiho krkem, na který narážely Mikovy hluboké výdechy.
Když Mika stanul před úkolem svést Kimiho, netušil jak dosáhne svého vzrušení. Ale teď se již bát nemusel. Přítomnost lidského těla, ještě k tomu, když bylo pěkně vypracované, mu naprosto stačila.
Kimimu také nebyla Mikova blízkost nepříjemná. Byl rád, že se zbavil napříjemné bolesti v ramenou a i spodní část zad si už říkala o zmírnění napětí ve svalech. Užíval si péči, téměř usínal, když si uvědomil, že se Mikovy ruce přesunuly na jeho břicho. Možná by se ohradil, ale bylo mu tak dobře, že se nechtěl ani pohnout. Ani zima mu nebyla, když mu Mika tak pěkně dýchal na krk...
To už Kimiho překvapilo, ale stále klidně seděl. Mikovy ruce stoupaly po břichu mladšího muže výše, ale jeho pozornost odvedl jiný Mikuv počin.
Byl to jemný, motýlí polibek, který mu byl vtisknut mezi lopatky. A pak další o něco výše. Kimi byl omámený. Nevěděl, jestli se má více divit rukám, které byly téměř u jeho bradavek, nebo sametových ústa, jež nyní líbala Kimiho krk. Téměř nepostřehnul, že barová židle ani úzké rifle již nejsou pro jeho dolní partie pohodlné.
Jakmile si Kimi uvědomil své pnutí v kalhotách, chtěl se začít bránit, že tohle přece nechtěl, že tam to zajít nemělo, Jenže Mika vždy věděl, co a kdy musí udělat. Ve chvíli, kdy cítil v Kimi růst napětí, mu dvě prsty stisknul obě bradavky.
Kimi se po nečekaném výboji slasti zhroutil na barový pult a zhluboka dýchal. Nesmírně jej překvapila citlivost bradavek a intenzita, s jakou posílaly proudy rozkoše přímo do jeho erekce.
Mika nepolevil ve svém snažení a dále jemně svíral Kimiho bradavky, zatímco ústy se dopracoval až k levému ušnímu lalůčku. Jemně se na něm pozdržel, ale pak se úplně odtáhl.
Kimi stále vydýchávající svůj šok, pocítil náhlou nepřítomnost tepla na svém těle. Otočil se a spatřil Miku, kterak si rozepíná knoflíčky na košili, ve tváři má červeň, v očích divoký výraz. Kimi polknul, ale na Mikově tváři dlouho jeho pohled nezůstal. Modré oči byly přitahovány objektem, který napínal Mikovy kalhoty.
Když si Mika sundal košili, tak se s pozvednutým obočím podíval na Kimiho. Ten stále seděl a zdálo se, že se už nikdy nepohne a z Icemana se stane Stonehange.
Starší muž položil svou ruku mladšímu na bedra a přimněl jej postavit. Stáli k sobě čelem, chvíli se dívali do očí, ale pak si Mika Kimiho přitáhnul k polibku.
Hladově se vrhnul na růžové rty, které okamžitě začaly polibek oplácet. Kimi ani nevěděl, proč to dělá, jen cítil, že je to správné. Odvážně kousknul Miku do dolního rtu, na což Mika odpověděl zavrčením a hrubě se svým jazykem snažil dostat do Kimiho úst. Ten mu to dovolil a konečně si uvědomil, že nějak opomněl ruce. Mikovy packy byly dávno omotané okolo Kimiho trupu, ty Kimiho bezvládně visely podél boků. Pak však byla jedna umístěna do Mikových zlatých vlasů, druhá na Mikův zadek.
Když už Mika nemohl popadnout dech, odtáhl se a dotáhnul Kimiho k jedné z pohovek. Strčil do něj a Kimi se svalil jako pytel brambor. Mika strčil koleno mezi Kimiho nohy, jednou rukou si podepřel jeho hlavu a vtisknul mu další, vášnivý polibek. Kimiho ruce se poučily a aktivně hladily Mikova záda.
To jim ale po chvíli už nestačilo. Kimi se chopil iniciativy, sjel dlanění k pásku od Mikových kalhoty a začal jej odepínat. Když se dostal k zipu, Mika se překvapeně, leč potěšeně odtáhl. Odměnou za překvapený pohled mu byl Kimiho nefalšovaný, nádherně svůdný úsměv. Mika pohladil Kimiho po tváři, odstoupil a sundal si kalhoty, ze kterých vyndal lahvičku a položil ji na stůl.
Pak si kleknul a rychle zbavil Kimiho jeho riflí. Mladší muž se sesunul na zem k Mikovi a dožadoval se dalšího polibku. Mika mu milerád vyhověl.
Horko obestíralo oba muže, kuže na kůži přitisknuté. Oba pocítili, jak se jejich vzrušení snaží dostat k sobě, ale tenká vrstva látky jim to nedovoluje.
Ani ne deset vteřin jim zabralo se jí zbavit a znovu se vrátit do hřejivého objetí. Jejich erekci jakoby se přitahovaly k sobě, narážely jedna do druhé, roztíraly po sobě kapky touhy.
Kimi už se jen nechával líbat, jelikož z jeho úst stále vycházely vzdechy rozkoše a Mika cítil, že ani on dnes nevydrží dlouho.
Přesunul svá ústa ke Kimiho uchu a zašeptal:
,,Chci být v tobě, Kimi...Hned teď."
,,Cokoliv chceš, cokoliv..." zněla Kimiho odpověď.
Mika si jednou rukou podal z pohovky dva polštáře a položil na ně Kimiho. Jeden mu dal pod hlavu, druhý pod kříž. Natáhl se pro lahvičku s lubrikantem a nanesl si jej na prst.
,,Možná to bude trochu bolest, ale věř mi, nikdy bych ti neublížil." podíval se Mika do Kimiho očí.
Ten jen přikývl a čekal, co bude.
Mika opatrně zasunul do Kimiho jeden prst, pak druhý a i třetí šel překvapivě hladce. Masáž asi není úplně marná předehra, pomyslel si Mika a pozorně sledoval Kimiho reakce.
Mladší muž se zdál být klidný jak jen mohl se skálopevnou erekcí být. Mika mu po ní stále lehce přejížděl prsty druhé ruky. Kimiho oči se slastně přivíraly, na rtech mu hrál nepatrný úsměv. Mika si nanesl lukrikant na svou erekci a pevně uchopil Kimiho nohy. Kimi jej zamženým pohledem pozoroval. Věřil mu.
Mika svou délku pomalu zasouval do úzkého otvoru a po chvíli byl Kimim celý. Čekal až si Kimi zvykne, ale byl nečekaně zastižen stažením Kimiho svalů okolo své erekce.
Mikovi se z úst vydral překvapený sten a v odpověď do Kimiho lehce přirazil. Mladší muž mu ihned vyšel vstříc, jakoby to byla ta nejpřirozenější věc. Mika se skoro celý vytáhnul a vrazil svou erekci znovu do Kimiho a naklonil se pro polibek.
Mladší muž mu dravě polibek oplatil a znovu stáhl svaly okolo Mikovy chlouby. Mika tentokrát pozměnil úhel a při dalším vpádu se otřel o Kimiho prostatu.
Kimi takový výboj nečekal a vykřikl. Po chvíli našli rytmus, který oběma vyhovoval. Mezi svými těly tiskli Kimiho erekci, která bolestivě pulzovala.
Celá místnost byla naplněna slasnými vzdechy obou blonďatých Finů.
Kimiho každý další příraz donášel k vrcholu. Chtěl si ještě déle užívat tu krásnou chvíli, ale všechna ta slast mu způsobila ten nejhlasitější a nejintenzivnější orgasmus v jeho zatím krátkém životě. Zmítal se ve vlnách orgasmických křečí, které poslaly k vyvrcholení i Miku.
Spocená těla dvou pilotů Formule 1 se k sobě tiskla na studené zemi. V tu chvíli existovali jen oni dva.
Dva finští andělé.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 bacil bacil | 3. prosince 2011 v 14:15 | Reagovat

Moc hezké :-D

2 kitty kitty | 3. prosince 2011 v 20:31 | Reagovat

Je to krásně napsané a i ten pár mi sedí, i když jsem si to hned na začátku nedokázala představit, tak teď už ano a líbí se mi to. :-)

3 Keigh Keigh | Web | 12. prosince 2011 v 19:48 | Reagovat

MUHAHAHAHAAAA!!!

Autorka sama, Autorka našla, Autorka šikovná, Autorka má zítra zápočet z lingvistiky, ale asi se na to hezky vysere... a prolustruje tenhle blog, páč tadlencta povídka ji docela nažhavila...

...hm, hm, kde je některá/ý z milenek/milenců, když je člověk potřebuje?! xD

4 NickyHayden NickyHayden | Web | 7. července 2012 v 20:31 | Reagovat

Pane jo, nechce se mi věřit, že jsem skutečně narazila na česky psaný (a co víc, dobře čitelný! :D ) f1slash. Sice já jsem spíš na kindo, ev. Nico/Nels, ale co, člověk si má pořád rozšiřovat obzory. :-D

5 Karin Karin | 7. května 2017 v 23:28 | Reagovat

To bylo parádní. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama