Hloubky těla

21. února 2011 v 21:27 | Archea Majuar |  HP
Autor: woldy
Překladatel: Archea Majuar
Původní název: Skin Deep
Fandom: Harry Potter
Páry: Charlie/Harry
Rating: +18
Varování: občas to sprosté slovo tam ujede, povídka byla sepsána na téma "tetování"
Shrnutí: Charlie vypráví historii svých tetování.

Charlie věděl, že není dobré věřit tomu, co lidé říkali, zatímco se milovali. V průběhu let toho slyšel už hodně: tvůj penis je největší, jaký jsem kdy viděl, jsi jediný s kým jsem to dělal, miluji tě a opustím pro tebe svou ženu...Žádná z těchto vět, až na tu první, nebyla pravdivá, takže Charlie nebral příliš vážně, co Harry při sexu povídal.

Harryho hlava byla zakloněná, štíhlé svaly na břichu se mu prohýbaly při každém pohybu. Pokožka se leskla potem, a Charlie sledoval kapičky, které mu stékaly po čelisti až na krk.

Harry se pohyboval pomalu, dával si na čas, možná ho trošku škádlil, jelikož věděl, že Charlie dává přednost rychlému a drsnému sexu. Spolu spali teprve dva týdny, ale trávili hodně času v posteli na to, aby zjistili, co se jim v posteli líbí. Bylo pár věcí, které Charlie v posteli neměl rád, ale právě teď chtěl Harry šukat, tvrdě a pořádně. Rychleji, než líné houpání Harryho těla nad ním.

Charlie přirazil. Tlačil svůj penis hluboko do Harryho těla a cítil sevření svalů kolem něj. Harry zvedl hlavu a očima se setkal s Charlieho pohledem. Jeho zorničky byly rozšířené, byl vidět jen malý proužek smaragdové zeleně okolo temně černé. Podle Charlieho - a on je něco jako znalec - není příliš moc věcí svůdnějších, než široce roztáhnou Harryho prdelku. Když Charlie přirazil znovu, Harry se zapřel rukama o jeho hruď, aby mohl lépe nasedat na Charlieho penis.

"Musíš mi o nich někdy povědět." řekl Harry, ale hlas mu slábnul, jak Charlie penisem narážel na jeho prostatu.

Charlie se podíval na Harryho, který mu rukou přejížděl přes tetování, které měl u srdce.

"Později." zafuněl Charlie, když tvrdě zasunul svou erekci do Harryho.

Ten neodpověděl, jen přirazil na Charlieho penis. Když našli rytmus a sladili pohyby, Charlie už to nevydržel a vyvrcholil. Harry se, při pohledu na Charlieho tvář v orgastické křeči, udělal taky.

Později se uvelebili na posteli a Harry řekl: "Tak, řekni mi něco o tetování."

Harry ležel hrudí přitisknutý na Charliho bok, nohu přes nej přehozenou, takže Charlie neměl šanci se ze sevření vymanit.

"Nezní to ani jako příběh." povzdechl si Charlie a natáhl se pro krabičku cigaret.

Jednu si vložil do úst a hůlkou zapálil. Labužnicky nasál kouř do plic. Všichni chytači draků při odpočinku kouřili, hlavně po těžkém dni. Jemu ten zvyk zůstal i teď.

"Steně bych to chtěl vědět," pokračoval Harry, "pokud ti to nevadí."

Charlie znovu potáhnul, hraje o čas, a odvrátil pohled.

Téměř každý, s kým spal, se ho na tetování vyptával, ale on ještě nikdy neodpověděl. Charlie vykouřil desítky mužů. Některé ani neznal jménem, a ty které znal, na ty už by si stejně nevzpomněl. Obrázky na svém tělě neměly s jeho společníky na jednu noc nic společného, ale bylo v nich skryto spousta citů.

Charlie otevřel ústa, aby vyřkl svou obvyklou vyhýbavou odpověď, ale pak spatřil Harryho výraz. V jeho linkách kolem očí bylo znát napětí, byl připraven čelit zamítavé, či krátké odpovědi. On se neptal, aby v místnosti nebylo trapné ticho, jeho skutečně zajímaly důvody, proč si Charlie nechal tetování udělat.

Harryho čelo bylo skryto pod spocenými vlasy, ale i tak Charlie mohl zřetelně vidět jeho jizvu. Další se táhla přes Harryho srdce a drobnými jizvičkami bylo poseto zápěstí. Všechny jizvy připomínaly bolest a utrpení, kterým musel Harry nedobrovolně projít. Pokud si někdo zaslouží vysvětlení, proč si Charlie nechal vyzdobit kůži tetováním, pak určitě on. Vždyž Harrymu celý život předurčila jedna jizva, ve tvaru blesku.

"Co bys chtěl vědět?" zeptal se Charlie, přičemž znova nasál kouř do plic.

"Všechno," odpověděl Harry, oči upřené na Charlieho tvář. "Proč je máš máš? Co znázorňují?"

Charlie vydechl a sledoval, jak se kouř rozptyluje.

"Nevím, kde začít."

"Tak začni od začátku." navrhl Harry. "Pověz mi o svém prvním tetování."

Nebyl žádný snadný způsob, jak zdůvodnit svůj poslední obrázek, takže začít s prvním byl určitě dobrý nápad.

"Jako první jsem si nechal vytetovat skupinu Keltů. Je to mudlovský výtvor, protože od taterů v Obrtlé by se to mamka mohla dozvědět a nevěděl jsem, co strašného by mi za to udělala, kdyby to zjistila.

Matrace se prohnula, jak se Harry přisunul blíže k Charlieho paži, zkoumaje vytetovanou skupinu Keltů.

"Co znamenají?"

"Nic moc," odpověděl Charlie, zaklonil hlavu a vyfoukl oblak kouře až ke stropu. "Bylo mi osmnáct, měl jsem pět bratrů a Merlin ví, kolik bratranců, a když se na nás lidé podívali, s těží rozeznali jednoho Weasleyho od druhého. Chtěli jsme se odlišit, takže Bill si nechal narůst vlasy, Percy nosil brýle, dvojčata zůstávala naschvál stejná, Ginny je dívka a Ron...myslím, že takový bordelář, jaký je Ron, není nikdo jiný na světě."

"Jo," řekl Harry pomalu. "myslím, že jo."

Za chvíli byl na Harryho tváři patrný zasněný pohled. Vzpomínal, jak vypadal jejich pokoj v Doupěti, když u něj přespával.

"Fungovalo to?" zeptal se Harry, opět zaměřený na Charlieho.

"Svým způsobem. Fungovalo to v mé hlavě, to bylo nejdůležitější. Když jsem se přestěhoval do Rumunska, nikdy nebyli žádní Weasleyové, aby si mě pletli."

Charlie čekal spíše otázky typu Bolelo to? Ale Harry se nezeptal.

"A který obrázek jsi si dal udělat potom?" zeptal se místo toho.

"Dračici Bessie."

"Dračici? Neuvědomil jsem si, že je to zvláštní drak...tedy plemeno. Maďarský trnoocasý, že?"

"Jo," odpověděl Charlie.

"Ten z turnaje Tří kouzleníků?"

"Její sestra. Bessie měla mírnější povahu." řekl Charlie, a Harry se usmál při vzpomínce, jak byla při turnaji její sestra divoká. "V době rozmnožování jsem měli téměř sto draků, ale s Bessie byla největší legrace."

"Takže jí máš vytetovanou, protože byla tvou nejoblíbenější?"

"Svým způsobem. Bessie byla hodně chytrá. Většina draků nemá o lidi zájem, jenom jako o potravu, ale Bessie měla smysl pro humor. Trvalo měsíc, než mi začala věřit, ale potom už jsem se nemusel bát, když jsem byl v jejím teritoriu. Někdy na mě z legrace útočila a já můžu příhasat, že se mi pak smála."

Charlie se odmlčel, aby potáhl ze své cigarety. Harry čekal, až bude pokračovat.

"Neřekl bych, že jsem se chápali, každý jsme jiní, kouzelnící a draci jsou příliš odlišní, ale občas jsme spolu byli rádi. Někdy, když budeš mít štěstí, se ti může nejpodivuhodnější stvoření stát nejlepším přítelem. Stojí za to, si tuhle lekci zapamatovat."

"Zníš trochu jako Hagrid," řekl Harry, "Až na to, že ty víš, kdy máš tak nebezpečného tvora nechat jít."

"Hagrid je větší optimista, než já," souhlasil Charlie. "Je to dobré pro jeho práci, ale nikoliv pro lidi okolo něj a pro Hagrida samotného."

Bylo by jednoduché pokusit převézt řeč na Hagrida, či draky, a vyhnout se nejnovějšímu tetování na své hrudi. Znělo to lákavě, ale jednu věc se Charlie při práci s draky naučil, že jakákoliv práce musí být provedena pořádně a dotáhnuta až do konce. Pokud by Charlie přestal vyprávet teď, Harry by se dozvěděl jen polovinu příbehu, a Charlie mu jej určitě dlužil celý.

Setkal se s Harryho očima, viděl tam odhodlání, a vzpomněl si na jeho trvdohlavost. Už jako malý kluk, když Harry stál proti Vy-víte-komu a proti ministerstvu kouzel, měl Charlie pocit, že se ten Nebelvír před ničím nezastaví. Od mamky se Charlie naučil, mimo kouzel užitečných pro zahradničení, že někdy je nejlepší přiblížit nevyhnutelné.

"Můžu se podívat?" zeptal se Harry a naznačoval, ať se Charlie otočí.

Charlie odložil cigaretu na popelník a převalil se na břicho. Cítil, jak Harry prstem kopíruje kontury draka, který se táhnul po jeho lopatkách. Náhle jej něco zalechtalo. Asi Bessie švihla ocasem proti Harryho ruce.

"Ty detaily jsou úžasné." tiše promluvil Harry.

"Je vytetovaná podle fotografie. Dělal mi ji jeden chlápek, Damek se jmenoval, v kouzelnícké čtvrti Prahy. Je slavný pro svá zvířecí tetování."

"A cítíš, když se Bessie pohybuje?"

"Obvykle jen, když se soustředím. Někteří lidé nesnáší magická tetování, protože je pohyby obrázků obtěžují. Má záda nejsou tak citlivá, takže mně to nevadí."

Harry prsty stále přejížděly přes Charlieho záda, jakoby se s drakem mazlil. Bylo v tom cosi uklidňujícího.

"Dál tady máš strom." řekl tiše Harry.

"Jo," stroze reagoval Charlie a sáhl po cigaretě. Zhluboka natáhnul kouř, pak jej vyfoukl a sledoval, jak se tetelí ve vzduchu.

Harry nic neříkal, ale rukou stále hladil Charlieho kůži.

"Nechal jsem si ho udělat, když zemřel Fred," řekl mírně zastřeně Charlie, v krku měl knedlík. "Památník v Bradavicích je tak neosobní a fádní. Chtěl jsem...kéž bych tam byl, když se to stalo."

"Já tam byl," zašeptal Harry," ale nešlo nic udělat."

Charlie típnul cigaretu a znovu se otočil tváří proti Harrymu.

"Můžu se zeptat...proč strom?" zeptal se Harry váhavě.

"Naučil jsem Freda létat pod jabloní u Doupěte. Je to hloupé, pochybuji, že by si to Fred ještě pamatoval."

"Není to hloupé. Je to způsob, jak někomu ukázat, že ho miluješ a chceš na něj mít navždy vzpomínku. Má jizva od Voldemorta, je památkou na lásku mé matky ke mně. Strom je na tom podobně."

Charlie vnímal napětí v hrudi a nemohl najít vhodná slova. Cítil paži, které jej objala a teplo Harryho těla, přitisknutého na jeho zádech.

"Takhle jsem tetování nikdy nebral." řekl Harry "Myslel jsem, že je symbol něčeho špatného. Všichni jsme si z boje nosili nové jizvy, já, Ron, Hermiona. Nechápal jsem, proč by si tohle někdo nechal dělat dobrovolně. Ale pokud to jsou vzpomínky, které si chceš navždy uchovat..."

"Já si svá tetování vybral," chraplavě promluvil Charlie, "Jsou součástí mého já."

Harry dlouhou dobu mlčel, ale nakonec opět promluvil.

"Brumbál mi kdysi řekl, že naše volby ukazují, jací jsme."

"Pravděpobodně tohle není to, co myslel, ale sedí to."

"Možná," řekl lehce Harry. Charlie téměř mohl slyšet úsměv v jeho hlase. "Brumbál měl občas velmi bláznivé nápady. Třeba myslel i na tuhle možnost."

"Celé roky jsem žil s představou, jak budou tetování vypadat, až budu starý a vrásčitý. Tím Brumbálem jsi mi to moc neusnadnil, takže děkuji."

Harry se zasmál a odpověděl: "Neboj se, i když už budeš starý a vrásčitý, stále budeš pekelně sexy."


"Jseš si jistý?" zeptal se Charlie, hůlku napřaženou nad Harryho zátylkem.

"Ano."

"Ještě bychom mohli jít do tetovacího salónu v Obrtlé. Udělají to lépe."

"Chci, abys to byl ty." trval na svém Harry. "Věřím ti."

Znělo to téměř děsivě, že Vám někdo může důvěřovat v tak těžkém úkolu. Harry se rozhodl nechat si od Charlieho udělat první tetování, měl Harryho seznámit s inkoustem, který už nikdy nesmyje. Bylo to téměř neuvěřitelné, že se mu dobrovolně odevzdal.

Charlie si pamatoval na svou nervozitu ze svého první obrázku, ale bylo to nic oproti tomu, jak se cítil teď. Nesměl udělat žádnou chybu, jinak by mohl poškodit Harryho kůži tak, jako Voldemort. Harry mlčel, klidně oddechoval a Charlie se snažil najít ztracený klid.

Zhluboka se nadechnul a vyslovil: "Atramentum!"

Špička jeho hůlky se jasně rozzářila, jiskry z ní létaly. Charlie se opatrně dotknul hůlkou Harryho odhalené šíje, kde si Harry oholil vlasy, a rozvrhnul si obrázek

Harry při kontaktu s hůlkou necuknul, přestože to muselo píchnout jako žihadlo. Podle Charlieho zkušeností, tetování bolelo naprosto stejně, když se provádělo hůlkou nebo jehlou: škřípavá bolest po chvíli mizela v záplavě endorfinů. Tetování blízko kostí vždy bolelo více, takže drak na lopatkách byl mnohem bolestivější, než skupina Keltů na paži. Harry tetování bylo přímo na páteři, takže pravděpodobně jej to bude velmi bolet.

"Drž se," řekl Charlie, "a řekni mi, když budeš chtít, abych toho nechal."

Velmi pečlivě, odhodlaný, že se mu nebude třást ruka, Charlie namaloval jasně červenou čáru směrem dolů a stejnou na druhé straně Harryho páteře. Pak udělal hůlkou série kratších linek, které měly dohromady elegantní tvar: letící Fénix s roztaženými křídly.

S malým zdvihnutím hůlky Charlie zakončil Fénixův ocas. Sklonil hůlku a kriticky se na obrázek zadíval. Nebyl dokonalý, některé linky byly zubaté nebo nerovné, ale šarlatový Fénix byl jasně rozeznatelný. Profesionální tatér by to zvládnul lépe, ale Charlie dělal, co mohl.

"Finite Atramentum," zabručel Charlie. Na malý okamžik jeho hůlka i Fénix zazářili zlatým světlem, které se postupně vytrácelo.

"Hotovo?" zeptal se Harry, stále nehybně ležící.

"Jo," řekl Charlie, v ústech měl náhle sucho.

Harry zvednul hlavu a opatrně jí otáčel ze strany na stranu.

"Pár dní to bude trochu bolet a možná budeš mít otok," informoval jej Charlie. "Pokud se to bude zhoršovat, použij dezinfekční kouzlo, ale obvykle se to hojí dobře. Můžu vykouzlit zrcadlo, pokud se chceš podívat."

"Nepotřebuju ho vidět, vím, že tam je." odpověděl Harry.

To vysvětlovalo umístění tetování. Harry na něj nemohl vidět a Charlie nepochyboval, že mnoho dalších lidí jej bude chtít spatřit. Během pár týdnu vlasy dorostou a obrázek úplně zakryjí.

Charlie dával přednost tetování na dobře viditelných místech, ale chápal, že Harry nechce, aby na něj novináři civěli ještě kvůli tomu. Možná je to podobné, jako někteří lidé nosí sexy spodní prádlo, pod jinak obyčejné šaty. Není to o tom, co vidí jiní, důležité je, co vidíte sami v sobě.

Harry zvedl ruku ke krku, Charlie sledoval, jak svým prstem opatrně přejíždí přes Fénixe. Za pár dnů už bude moci cítit jeho pohyby.

"Chceš mi říct, proč Fénix?" zeptal se Charlie, udržujíc lehký tón hlasu.

"No..." řekl Harry, a podíval se na něj. "Je to moc dlouhý příběh. Příliš hodně vysvětlování. Ale důležitou roli v něm hrají naše volby."

"Alespoň něco vím," zazubil se Charlie. "Pokřtíme ho?"

"Myslíš...stejně jako novou postel?"

"Přesně tak." přitakal Charlie a vzpoměl si, jak oslavil svá první dvě tetování v mudlovském klubu blízko Charing Cross, a na orgie v pražském baru. "Akorát to nemusíme dělat v posteli. Teď máš v krvi spoustu endorfinů z tetování, takže toho můžeme využít."

"Dobře." řekl Harry s úsměvem přes celou tvář.

Charlie vklouzl rukou do Harryho vlasů a přitáhl si jej. Harry klopýtl blíž k němu a políbil ho. Otevřel ústa, horká a nedočkavá. Charlie nemohl odolat a kousl Harryho do spodního rtu.

"Nebolí mě to," zamumlal Harry do Charlieho úst "Můžeš to, ah, udělat znovu."

"To je krása endorfinů." zašeptal Charlie a pevněji sevřel ruku v Harryho vlasech.

"Nechtěl jsi..." řekl Harry bez dechu. "Nechtěl jsi mě šoustat?"

"Spěcháš?"

"Dneska jo..."vysvětloval Harry. "Říkal jsi...ty endorfiny."

Harrymu se nedostávalo dechu. Charlie cítil, jak Harryho erekce naráží do jeho stehna. Zvedl hlavu a v Harryho očích se odrážel chtíč, tváře měl zrudlé, rty napuchlé od líbání, zorničky rozšířené. Opět sevřel Harryho vlasy a prstem přejel přes jeho tetování. Harry se zachvěl v odpověď.

"Otoč se."

Harry se otočil na místě, Charlie ho přirazil ke zdi a hrudí se na něj přitiskl. Fénix byl jen pár centimetrů od jeho tváře, jasně rudý proti Harryho růžové pokožce. Snažil si vtisknout ten pohled do své paměti. Kdyby tohle mělo být naposledy, co Harry šuká, vždy si bude pamatovat, že ten Fénix na Harryho krku, má na svědomí on.

Charlie foukl na citlivou pleť kolem tetování. Harrymu se na krku zježily chloupky a zavrtěl se proti penisu, který jej tlačil do zadku.

"Je dobře, že na dnešní večer nemáš žádný plán." vrčel mu Charlie ho ucha, snažíc se mu rozepnout džíny. "protože tetování potřebuje dlouhé, tvrdé a důkladné křtiny."

Když Charlie ovinul ruku okolo Harryho penisu, Harrymu vyšlo v úst nesouvilé zasténání a trhl boky. Charlie se to rozhodl vzít, jako jasný souhlas.

pozn. překladatelky: Přiznávám, tato povídka není po dějové stránce nic moc, ale chtěla jsem Vám udělat radost tím párováním...Povídku s párem DM/SB budu muset odložit, jelikož jsem našla pouze jednu ucházející, ale ta je hodně dlouhá, takže se na ní vrhnu až bude čas.

Tuto povídku bych chtěla věnovat své profesorce na základní škole, která bohužel během minulého týdne zemřela na rakovinu. Nevím, co by mi na takovou poctu řekla, asi by radost neměla, ale když už jí nic nepomůže, alespoň toto si zaslouží...Nikdy nezapomenu.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lady corten lady corten | Web | 22. února 2011 v 7:18 | Reagovat

pěkná jednorázovka :-D

2 Salazaret Salazaret | E-mail | Web | 22. února 2011 v 7:21 | Reagovat

Nikdy bych nneřekla, že se mi tenhle pár bude líbit. Ale řeknu ti, že mu přicházím na chuť :D
Děkuji za super překlad :D a už se těším na další dílečka! :D :D

Tvá Salazaret :-)

3 yellow yellow | Web | 22. února 2011 v 8:29 | Reagovat

Už jsem četla pár povídek s párováním HP/CW a tento pár se mi docela líbí. Rozhodně je to zase něco trochu jiného.

4 Blesk Blesk | 22. února 2011 v 8:42 | Reagovat

Tenhle pár se mi fakt líbí, koukám, že bych někoho ukecala, jestli by nenapsal i něco origoš, i s trocou více děje :-D Ale překlad je super, jediný, co mi tam nesedlo je tahle věta: vždy si bude pamatovat, že ten Fénix na Harryho krku, má na svědomí on. Mělo by spíš být... toho fénixe... vím, že to je detail, ale zastavilo mě to v čtení, proto jsme si toho všimla. Jinak paráda, díka! ;-)  :-)

5 kami kami | Web | 22. února 2011 v 10:43 | Reagovat

Super. Som rada, že si si dala tú námahu a niečo pre nás pohľadala. A v prvom rade preložila. ;-) Charlie mi tu pripadal zvláštny,a le to bolo na tom asi to najlepšie, iný ako ostaní Weaslyový. Ďakujem. :-)

6 Bea Bea | 22. února 2011 v 10:49 | Reagovat

Pár se mi líbí, Charlieho mám ráda a kupodivu, tady je snesitelný i Harry.

Jen bych tě prosila, ta povídka je dost dobrá, abys ji kazila zbytečnými překlepy a chybami. I když to není tragické, tím spíš to zamrzí.

7 Nade Nade | Web | 6. července 2011 v 14:18 | Reagovat

Ráda jsme si to přečetla. Opravdu to nemá děj, ale to právě PWPéčka nemívají. Jde především o sex. Vyprávění o tetování ale povídku pěkně zpetřilo. :-D

8 Nex Nex | 5. srpna 2011 v 0:01 | Reagovat

Neřekla bych, že to nemá děj, vyprávění je přece taky součástí běhu událostí. Námět magických tetování se mi zamlouval už dřív, ale tahle "volnočasová" jsou super, zvlášť když je kouzelník může cítit. Zajímalo by mě, jestli můžou ze svého místa putovat sama po těle nebo ne. :)

9 Michelle Michelle | 21. srpna 2011 v 15:20 | Reagovat

tak tahle povídka mě fakt dostala.. hlavně ta myšlenka.. někteří lidé nosí sexy spodní prádlo, pod jinak obyčejné šaty. Není to o tom, co vidí jiní, důležité je, co vidíte sami v sobě...
protože přesně sedí na mě, fakt super!!
díky :-)
prosím, prosím, zkus najít ještě víc povídet o tomhle páru, nějak jsem si ho oblíbila :-D

10 Karin Karin | 11. května 2017 v 22:38 | Reagovat

Pěkné. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama